Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na sobotu: Býkům se ozve starý známý, Váhy čeká hra na upřímnost

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podzim už přispěchal, Slunce vstoupilo do Vah a jednotlivá znamení zvěrokruhu teď řeší hlavně otázky důvěry, bezpečí a jistot. Co čeká v sobotu 24. 9. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

To, co vás už dlouho tíží, se konečně začíná uzdravovat. Jste na nejlepší cestě k finanční hojnosti, která vám umožní dosáhnout těch nejhlubších snů a vizí. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud něco nezměníte u sebe, nepřijde změna ani u vašich nejbližších. Často ten klíč ke změně máme v sobě, musíme jen vesmír požádat o vedení a přijmout, co nám nabídne. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vězte, že vše, co do vašeho života teď přichází, je ve vašem nejlepším zájmu. Nápomocní vám budou přátelé, které leckdy odmítáte pro jejich radikální názory, teď vám ale přijdou vhod. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ozve se vám starý známý a pozve vás na něco dobrého! To vám přijde vhod, protože máte v sobě mnoho nevyřčených věcí, u kterých by se vám hodil názor zkušenějšího. V galerii najdete, na co se zaměřit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Není nic, co byste teď nezvládli. Přichází k vám velké dobro, které bude výsledkem vaší úpěnlivé snahy a také dobrých rozhodnutí. Vytrvejte v tom, čeho chcete dosáhnout, a nemůžete se splést. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Přestaňte si neustále stěžovat, že něco nejde, a pusťte se do všeho, co vás teď láká. Sami uvidíte, že řešení je v tom, jak k celé situaci přistupujete. V lásce můžete teď být o něco odvážnější. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete muset překonat něco, o čem jste si mysleli, že je už dávno za vámi. Ale právě nová příležitost, kterou máte, vám otevře staré rány. Nebojte se o nich mluvit, pomůže vám to. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Lásku druhého si nevynutíte. Chovejte se tak, abyste si zachovali svou úroveň, a nedávejte prostor pro zbytečné domněnky. Vaším největším nepřítelem je momentálně vaše hlava. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte upřímní. Někdy i bolavá pravda může být daleko prospěšnější než lhát druhému do očí a předstírat, že je vše v naprostém pořádku. S vaším obdobím přichází i šance změnit svůj život. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Otevřete se novým možnostem. Setrvávat v tom, co důvěrně znáte, vás akorát vede k tomu, že brzy zpláčete nad výdělkem. Nebojte se, dopadne to dobře. Změny mohou být zpočátku nepříjemné. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Někdo z vašich blízkých touží obnovit důvěru, kterou ve vás ztratil, příliš mu to ale neulehčujete. Teď nejde jen o vás. Pokud tedy netoužíte po tom, abyste ve svém životě zůstali sami. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdy nemáme ani tušení, co se skrývá za šťastnými fotografiemi lidí na sociálních sítích. Mohou to být strasti, bolavé vzpomínky i velké životní kroky. Respektujte, že se každý nechová podle vašich představ. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy