Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Býkům pomohou přátelé, Kozorohy rozčílí partner doběla

Horoskop na dnešní den sobotu 15. ledna: Býkům pomohou přátelé
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Hvězdy v sobotu 15. 1. 2022 rozhodně nikoho šetřit nebudou. Koho překvapí finanční tíseň, kdo se musí konečně postavit sám za sebe a kde zavládne nervozita a stres? Pravidelný denní horoskop je tu! Nezapomeňte se podívat také na víkendový, kde se dozvíte, co dalšího vás čeká.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu budete řešit finanční tíseň, kterou jste si však způsobili sami. Převezměte iniciativu a začněte se snažit, aby váš život dostal řád. Poslední dobou balancujete na hraně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dosáhnete velkých úspěchů, pokud se nebudete bát riskovat. To vám není úplně blízké, ale měli byste tentokrát pokořit vlastní strach a překonat sami sebe. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nervozita vás úplně pohltí. Nakládáte si toho až příliš a následně tápete, jak to celé zvládnout. Vnímejte dnes znamení, která vám vesmír posílá do cesty. Dobře vám poradí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přátelé by vám mohli být nápomocni v důležité věci, nebojte se požádat o radu. Zároveň vám bude velmi příjemné jen tak s někým posedět a popovídat si o běžných starostech. Ozvěte se těm, které jste dlouho neviděli! V galerii najdete váš tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Co čekáte od vašeho partnera? Pokud nemáte jasno, jaké jsou vaše požadavky, sotva budete mít někdy pocit, že se naplnily. Potřebujete jasnou vizi, pokud chcete směřovat ke hvězdám! V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Měli byste si lépe organizovat váš volný čas. Často si myslíte, že zvládnete ten den mnohem více, a na konci jste na sebe naštvaní, že jste nedostáli svým plánům. Buďte k sobě laskavější. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Partner by vás dnes mohl překvapit romantickou snídaní, která vám zlepší celý den. Můžete vymyslet nějaké překvapení na oplátku a naplánovat skvělý odpolední výlet. Dnes se to vážně povede! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte k sobě upřímní, jednejte podle svého přesvědčení. Nikomu se nesnažte zavděčit, stejně to k ničemu není. Osoba, kterou byste momentálně měli řešit, jste vy sami. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vše dopadne dobře, stačí, když se nebudete zaměřovat pouze na jeden možný výsledek. I v něčem, co se zpočátku nebude zdát ideální, můžete totiž najít řešení pro celou situaci. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Některé z vás bude dnes šéf přemlouvat, ať přijdete do práce, což se vám moc hodit nebude. Měli byste si udělat pevné hranice mezi soukromým a pracovním životem. Jedna oblast je silně opomíjená. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nevěšte hlavu, hvězdy už teď koncentrují veškerou energii, která vám zajistí úžasný leden. Celý rok vám budou dopřávat, pokud se teď nezaleknete toho, že to budete mít trochu ztížené. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Partner vás bude dnes neuvěřitelně rozčilovat svým laxním přístupem. Pokuste se mu vysvětlit, v čem spatřujete problém, a navrhněte možná řešení. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články