Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na sobotu: Býci odloží růžové brýle, Panny budou pomlouvat

Ranní vstávání podle výzkumu vědců z Nuffieldova oddělení klinických neurověd v Oxfordu napomáhá k obezitě, cukrovce, vysokému krevnímu tlaku, kardiovaskulárním onemocněním, podrážděnosti, depresi, úzkosti, vyčerpání, frustraci a vzteku.
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Horoskop na sobotu 4. 9. 2021 je tu! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a jaká událost by vás dnes mohla opravdu překvapit. Jste mezi těmi, které čekají změny ve vztazích?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste se trochu oprostit od vašich zbytečných emocí a uvažujte racionálně. Opakovaně meditujte. Odpovědi máte uvnitř sebe. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvažujte nad tím, jaké jsou vaše možnosti, a využívejte je naplno. Nemusíte jít vyšlapanou cestou. Zkuste přemýšlet trochu za hranicemi vašeho běžného uvažovaní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nelžete sami sobě. Vůči ostatním si to odůvodňujete tak, že je chráníte, a proto jim neříkáte pravdu. Ale jak tohle zdůvodníte sami sobě? V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce budete muset dnes odložit růžové brýle a začít se dívat na věci realisticky. Máte několik možností, jak tuhle situaci zvládnout. Záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud už jste se v minulosti spálili a víte, že nemůžete někomu důvěřovat, zkuste na to brát zřetel. Nemusíte takového člověka automaticky ze života vyřadit, ale buďte opatrní. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy vám dnes v lásce přejí! Ještě předtím, než ztratíte hlavu v oblacích, vyřiďte všechny resty, které se vám nakupily. Mohli byste přijít o spoustu peněz. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ačkoli to momentálně ještě nevidíte, vaše sny se už teď do puntíku plní. Možná jinou cestou, než jste si původně mysleli, ale závěr bude takový, jaký být má. V galerii najdete dnešní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pomluvy vám dnes k ničemu nebudou, ačkoli budou vaší hlavní náplní celé soboty. Bůh ví, kde jste vzali přesvědčení, že jste ve všem nejlepší. Ale co takhle se už trochu probrat, Panny? V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budujte si sebevědomí a dnes si bezpodmínečně věřte! Bude se vám to hodit, zejména při zhmotňování vašich přání. V partnerství pozor na konflikt. V galerii najdete, co vás potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pečlivě zkontrolujte, zda jste nezapomněli na důležité výročí partnera či někoho z rodiny. Může se jednat také o narozeniny či svátek. Pokud nekoupíte dárek, zaděláváte si na malér! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Konečně budete otevřeni diskuzi, která povede k vytouženému výsledku. V minulých dnech jste v sobě udržovali zlobu a vztek kvůli věci, kterou stejně nevyřešíte. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes dbejte na svá práva a povinnosti. Dostanete se do situace, kdy bude třeba postavit se za sebe. To pro vás může být trochu problém, ale uvidíte. Bude to velký přelom. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy