Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na sobotu: Býci budou čelit názoru blízkých, Blíženci zavřou dveře za minulostí

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na sobotu 25. 6. 2022? Podívejte se, koho čeká usmíření v rodině a kdo dá přednost srdci před rozumem. Budete to právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu si udělejte čas a zastavte se za rodinou, kterou jste už dlouho neviděli. Sami poznáte, že blízcí jsou to, co vám teď v životě chybí. Vše se zase dá do pořádku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Láska vám ukáže, kterým směrem teď jít. Stačí, když se spolehnete na své srdce a intuici a pro jednou upozadíte rozum. Nakonec stejně jste mu teď moc nevěřili, že ano? V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Trable v lásce vás tentokrát uvrhnou do starostí, zda jste si pro svůj život vybrali opravdu správně. Pomůže vám upřímná konverzace, ve které najdete znovu váš společný zájem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nenechte druhé, aby vám mluvili do života! Jen vy teď víte, co je pro vás to správné a co v životě naopak nechcete. Uvidíte, že se rozhodnete správně. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nechte minulost za sebou a běžte zase o dům dál. Tam, kde teď zůstáváte, pro vás už nic není. Když se odvážíte ve svém životě posunout, začnou se dít zázraky. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buďte prostě tady a teď. Užijte si přítomný moment a nestarejte se o to, co bude zítra. Alespoň jeden den si dovolte skutečně vypnout a soustředit se na přítomnost. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Otočte svou pozornost k rodině a naplánujte dnes skvělý výlet! Už dlouho se soustředíte pouze na práci a zapomínáte na zábavu. Na co pak vyděláváte peníze? V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vězte, že teď už vás nemůže nic překvapit. Uvědomte si, které věci vyřešíte a které nikoli, a uvolněte trochu svou hlavu. Partner vám bude nápomocný ve složitém problému, který řešíte. V galerii najdete váš tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Usmíříte se s někým ze svých blízkých, čímž se vám výrazně uleví. Musíte trochu ukrojit ze své hrdosti a neřešit stále to samé dokola. Sami víte, že už tam žádné nové řešení nenajdete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes opravdu nebudete chtít být sami. Ozvěte se někomu ze svých přátel nebo z rodiny a uspořádejte parádní letní grilování! Uvidíte, že se skvěle pobavíte, a ještě se dozvíte zajímavé informace. V galerii najdete, z čeho dnes budete mít radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Bedlivě poslouchejte dnes své blízké. Už dlouho se vám snaží naznačit, že od vás potřebují pomoc, vy to však stále ignorujete. Až budete potřebovat vy, už by tu pro vás nemuseli být. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnešek bude dnem úklidu! Uspořádejte si konečně svou domácnost a vyřaďte všechny věci, které vám už více neslouží. Perfektně se vám uleví a vaše fantazie začne pracovat. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy