Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Blížencům hrozí nevěra, Kozorozi si zavaří svými nejapnými poznámkami

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

O víkendu nás čeká přelom nového měsíce, to přinese do života mnohých určité změny. Podívejte se, co vás dnes čeká a nemine. Už víte, na koho si dnes máte dát pozor?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu vás čeká příjemně strávený den s partnerem, který si opravdu užijete. Nezadaní Vodnáři naopak vyrazí do společnosti, kde je čeká zajímavé setkání. Čeho se vyvarovat? Najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Potkáte staré známé. Ti vám ukážou, jak moc jste se za tu dobu posunuli. Buďte na sebe pyšní a oceňte sami sebe. Večer dostanete pozvánku na grilování. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Sobotu využijte pro procházku, a to klidně o samotě. Potřebujete si srovnat myšlenky a trochu víc naslouchat sami sobě. Jen vy víte, co je pro vás nejlepší. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Stůjte si za svými názory! Věřte svému úsudku. Bude pro vás osvobozující si dnes promluvit s osobou, která sdílí k životu stejný postoj jako vy. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na nevěru! Zaujme vás někdo, kdo rozhodně nebude nezadaný. Mohlo by se vám to krutě vymstít, takové tajemství dlouho neutajíte. Sobotní tip najdete v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zpříjemněte si sobotu dobrým obědem, který strávíte se svou rodinou. Nažeňte všechny ke stolu a chvíli si jen tak povídejte. Uvidíte, jak příjemné to bude. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čekejte neohlášenou návštěvu! Ta vás pořádně rozhodí, protože nebudete mít nic nachystáno. Buďte trochu spontánní. Nemusíte být vždy perfektní. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Uvědomte si, co je pro vás v životě skutečně důležité a podle toho také jednejte. Partner vám může vyčíst vaši sobeckost. Vnímejte jeho pocity. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Konec měsíce pro vás bude znamenat velký přelom. Uvědomíte si, kam chcete skutečně směřovat a o co v životě stojíte. Nebojte se za tím jít. V galerii najdete váš tip pro dnešek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Může se stát, že vůči vám dnes bude mít někdo narážky kvůli vaší postavě. Nebojte se takového člověka důrazně usadit a připomenout mu, kde jsou hranice. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud se nebudete samostatní, těžko získáte, oč v životě stojíte. Zamyslete se nad tím, co můžete ve svém životě změnit, a podle toho jednejte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše nemístné poznámky by dnes mohly opravdu zranit. A to osobu, které ublížit skutečně nechcete. Myslete na to, než něco řeknete. V galerii najdete, co by vám dnes mohlo udělat opravdu radost.

Související články

Další články