Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Blíženci najdou znovu cestu k rodině, Panny čeká vážné rozhodnutí

žena
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na sobotu 30. 10. 2021! Koho čeká pohodová sobota a kdo se konečně usmíří s rodinou? Hvězdy mají i tentokrát jasno.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste si pečlivě zorganizovat váš čas, dnes se vám to bude opravdu hodit. Nečekaná návštěva, která vás odpoledne překvapí, vám rozhodí celý den. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám tentokrát bude opravdu přáno. Magický víkend, po kterém následuje Památka zesnulých, vám ukáže odpovědi, o které jste vesmír nedávno prosili. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Naplánujte si dnešní den jako pohodový. Potřebujete načerpat energii a doplnit síly! S partnerem to dnes vypadá na překvapení, těšte se. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nebojte se sportovních aktivit, udělají vašemu tělu jedině dobře. Pozor byste si však měli dát na pochybné kartářky, které vám budou chtít vnutit zlé zprávy. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S rodinou k sobě znovu najdete cestu, což bude pro vás velká úleva. Nechte hádky za sebou, začněte znovu. Potřebujete to všichni. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V lásce vám dnes přáno nebude. Klidně si udělejte pohodový den, nedělejte nic, co nebude nezbytně nutné. Úklid nechte na později. Buďte jen sami se sebou. V galerii najdete váš dnešní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dřina minulých dní se projeví na vaší dnešní náladě. Bude vás honit mlsná, vaše tělo potřebuje zoufale doplnit energii. Dbejte naopak na zdravou stravu. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věc, nad kterou dlouhodobě uvažujete, si nechte v klidu projít hlavou. Máte pocit, že to musíte rozhodnout hned, ale ve skutečnosti máte ještě spoustu času. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte se své rodině. Zahrajte si karty, deskovou hru, chvíli si povídejte. Nepřemýšlejte nad pracovními povinnostmi. S partnerem je vhodný čas vyjít si na večeři. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes by vás mohlo potrápit zdraví, zejména pálení žáhy. Zkuste vypít skleničku mléka, neřešte vše hned léky. Pomohou i babské rady. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud dnes přijmete pozvání na skleničku, máte šanci na setkání s velmi zajímavou osobou. Zadaným dnešek svědčí pro perfektní rande s partnerem. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Sobota pro vás bude ve znamení rodiny a úklidu. Zkuste zapojit i děti, nemusíte vše zvládat sami. Váš hrdinský postoj vám ve výsledku jedině uškodí a vše bude na vás. V galerii najdete váš tip na sobotu.

Související články

Další články