Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na sobotu: Berany ohrozí nemoci, Kozorohy překvapí pochybné investice

(Ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V horoskopu na sobotu 17. 7. 2021 se dozvíte, co vás tento den čeká, komu hvězdy nepřejí a při kom naopak stojí. Co je dnes vesmírem přichystáno právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes se připravte na pořádný úklid domácnosti! Ale běda vám, jestli nezapojíte partnera. Zaděláváte si akorát na to, že vše budete doma zvládat sami. V galerii najdete sobotní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám dnes udělá po ránu radost snídaně do postele. Naplánujte si výlet a běžte se vyvětrat do přírody. Potěší vás nová aktivita, a to zejména s přáteli. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud dnes půjdete k bazénu, dejte si pozor na konzumaci studených nápojů. Vaší hlavní slabinou dnes budou právě nemoci. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V rodině zavládne konečně váš vytoužený mír a pořádek. Možná je to tím, že jste konečně přestali klást na členy domácnosti tak přemrštěné nároky. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si velký pozor na finance, vypadá to, že je absolutně nemáte pod kontrolou. V budoucnu byste si pak zadělávali na velké problémy. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ať budete dnes řešit cokoliv, myslete na své morální hodnoty. Velmi vám pomohou, abyste se rozhodli správně. Večer neváhejte pozvat přátele na letní grilování! Sobotní tip najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neberte léto jako pauzu ve svém snažení dosáhnout velkých věcí. Dopřávejte si více odpočinku, ale nepleťte si ho s leností! V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny dnes budou řešit, jak si nastavit s protějškem pravidla v domácnosti. Hledat budete zejména balanc v úklidu, financích a nákupech. Sedněte si k tomu a řešte vše s klidem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Někdy není na škodu strávit celý den v posteli! Pokud cítíte, že je to přesně to, co by vašemu tělu udělalo lépe, absolutně neváhejte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud čekáte na znamení, tohle je ono! Běžte do věcí po hlavě a s odvahou, která vám je vlastní. Svět pro vás dnes bude místem splněných snů. V galerii najdete sobotní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ve vztahu teď prožíváte období jako na houpačce, jeden den je klid a druhý den bouře. Zkoumejte, co za tím vězí a proč tomu tak je. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čekáte na změnu ve vašem životě, nic pro ni však neděláte. Tímhle způsobem se však nikam neposunete. Rovněž si dejte pozor na pochybné investice. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy