Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na sobotu: Berani přecení své síly, Panny čeká klid a pohoda

Láska, vztah
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co vás čeká v sobotu 22. 1. 2022? Podívejte se, co hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a na co se dnes můžete těšit. Hvězdy přejí hlavně rodinným setkáním a novým láskám. Potkají právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu budou vaším hlavním tématem rodinné vztahy. Někdo, kdo už vám dlouho leží v žaludku, bude žádat vaše odpuštění za to, co minule udělal. Záleží jen na vás, jak se k tomu chcete postavit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ačkoli vám dnes děti budou dávat zabrat, dobrou náladu si udržíte až do večera. Den byste tak mohli zakončit romantickým večerem, který vás nabije energií na několik dní dopředu. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepřeceňujte dnes své síly. Měli byste se více starat o své zdraví. Ačkoli si stále naivně myslíte, že vás nemůže nic dostat na kolena, dnes byste byli rychle vyvedeni z omylu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hojnost vždy funguje obousměrně. Pokud dáváte, pak také dostanete. Nebraňte se tomu, když vám někdo dělá laskavost. Protože jak chcete dostávat, když neumíte přijímat? V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud dnes půjdete na avizované setkání, můžete získat zajímavý kontakt, který pro vás bude v budoucím profesním životě naprosto zásadní. Mějte oči otevřené, získáváte příležitost! V galerii najdete váš tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Navážete tam, kde jste s vaší nedávnou známostí skončili. Je to druhá šance! Věci kolem vás uvidíte v úplně jiném světle než doposud. Už je čas na změnu, nebraňte se jí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Mění se vám priority, s nimi i okruh zájmů a vašich blízkých. Nedržte si u sebe lidi, kteří už vám nemají co nabídnout. Život je koloběh, třeba se jednou potkáte znovu v lepší dobu. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

V rodině zavládne klid a pohoda, už žádné hádky. Pokud vám ale bude partner stále něco vyčítat, rychle ho usaďte. Už toho bylo řečeno až dost, nic nového nevyřešíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste trávit více času na čerstvém vzduchu. Podporuje to vaši koncentraci a zároveň si vyčistíte hlavu od negativních myšlenek. Nebraňte se dnes ani rodinnému výletu. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Už byste měli konečně odložit růžové brýle a podívat se pravdě do očí. Váš protějšek možná není tím, za koho ho máte. Buďte připraveni zjistit nepříjemné skutečnosti. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebuďte hádaví, k ničemu vám to dnes nepomůže. Neměli byste tlačit na svého partnera, aby přijal důležité rozhodnutí. Nechte věci plynout, vyplatí se vám to. V galerii najdete váš tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Láska pro vás dnes bude komplikovaným citem, který vám způsobí mnoho problémů. Dnes zažijete několik podstatných okamžiků, které vás v životě navedou dál. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy