Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na sobotu: Berani budou na vrcholu své energie, Raky znaví počasí

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na sobotu 2. 7. 2022? Někteří se vlivem počasí budou prát s únavou, druzí však vyrazí vstříc svým snům. Co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu budete mít náladu na větší výlet, ale možná vás nakonec přemůže únava. Červen byl pro vás velmi náročný měsíc, který teď budete několik dní dohánět a čerpat energii znovu. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hledáte novou inspiraci, ale na špatných místech. Zkuste si promluvit se svým partnerem o tom, co vás teď láká a kam byste svůj život chtěli směřovat. Budete překvapeni nápady, které zazní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pracovně jste teď na vrcholu, přesto máte pocit, že vám stále něco chybí. Až teprve tehdy, když si uděláte chvíli klidu na sebe, zjistíte, co je pro vás teď to pravé. Hvězdy vám přejí také v lásce. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Užívejte si příležitosti, které teď máte, a nepočítejte automaticky s tím, že se musí něco pokazit. Naopak si teď svůj život dáváte do pořádku a začíná to být vážně skvělé. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vyřešte během víkendu všechny resty, které jste odkládali na později. Budete na to mít čas i energii. Naopak se vyvarujte partnerských hádek, které budou na spadnutí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tohle počasí už vás vážně unavuje. Respektujte své tělo a dejte mu to, oč si dnes požádá, zároveň se zaměřte na svou stravu, která v posledních týdnech nestála za nic. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Chybí vám radost, zábava a smích. Zkuste se chvíli odreagovat, nemyslet na starosti a užít si přítomný okamžik. V partnerských vztazích si užijete vášnivé večerní chvíle, které vás vrátí zpátky do sedla. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Udělejte si volný den a nerozptylujte se zbytečným stresem, který vám problémy nevyřeší. Občas až příliš přemýšlíte nad tím, co potřebujete stihnout a zapomínáte sami na sebe. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Je na čase, abyste něco změnili. Vše zůstane při starém, pokud se tentokrát nezachováte úplně opačně, než máte ve zvyku. Oporu najdete ve svém partnerovi, který už dobře ví, co na vás platí. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

To, po čem už dlouho toužíte, co chcete dokázat, je tu pro vás! Nenechte se od druhých rozhodit, jejich omezení neurčují vaše schopnosti a to, čeho můžete dokázat. Začněte na tom konečně pracovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Potěšte svého partnera péčí a laskavostí. Nic vás to nebude stát a uvidíte, jak to váš vztah posune zase o krůček dál. Nakonec se vše vrátí do normálu a zase bude dobře. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte k lidem vstřícní. Máte šanci, že vám to později vrátí zpět. Nebojte se ukázat, že máte v sobě energii dravce, která překoná všechny nesnáze, zároveň však nejdete přes mrtvoly. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy