Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na sobotu: Berani budou mít doma dusno, Střelci si vyjedou na skvělý výlet

žena, láska, podzim, zima
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V sobotu 4. 12. 2021 nás mimo jiné čeká i novoluní ve Střelci a úplné zatmění Slunce. Podívejte se, co čeká v tento výjimečný den jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V sobotu budete dohánět některé pracovní resty. Zároveň však se setměním vyrazíte do víru města, budete rozjímat nad rozsvíceným stromečkem a nasávat vánoční atmosféru. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se lásky, nikdo vám nechce úmyslně ublížit. Pokud potkáte zajímavého člověka, který vás osloví, měli byste mu dát šanci. Nebojte se tentokrát riskovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Doma bude trochu dusno, zřejmě se neumíte shodnout na důležitých věcech. Zkuste však dojít ke kompromisu. Urputné prosazování vlastního názoru vám dnes k ničemu nebude. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vše se zdá těžké, než se do toho skutečně opřete. Je nejvyšší čas přestat odkládat věci, které vás tolik lákají. I když neuspějete, získáte zkušenost. A ta je mnohdy cennější než úspěšný cíl. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud na vás někdo zapomněl s důležitou věcí, nebojte se připomenout. Dnes je správný čas na to, abyste dořešili vše dlouhodobě odkládané. Pohlazením na duši pro vás dnes bude hudba. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Neztrácejte čas zbytečnou prokrastinací a udělejte si čas na své nejbližší. Obyčejná procházka nebo desková hra budou příjemně stráveným časem. Život nejsou jen povinnosti. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hned ráno vás někdo stihne tak rozčílit, že se nezbavíte nervozity celý den. Nezapomeňte však, že tyto emoce jsou vaše a záleží právě na vás, jak s nimi budete pracovat. Nakonec z toho může být i skvělý den! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Přichází ten nejlepší čas na to, abyste konečně změnili vybavení domácnosti. Pokud o tom už dlouho uvažujete, zkuste to dnes vzít z gruntu! Můžete dokonce natrefit na zajímavou slevu při nákupu nového. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vánoce vás tento víkend příliš tížit nebudou, naopak. Pokud se chystáte všem sdělit, že letos jim žádné dárky nakupovat nebudete, pečlivě si rozmyslete, jestli nakonec nebudete zklamaní. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste uvažovat nad vaším dalším vzděláním. Ačkoliv jste teď zahlceni prací, osobní rozvoj v oblasti, která vás baví, by vám mohl být nesmírně nápomocný. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Už máte zase roupy a vymýšlíte, co podniknout? Dnes je ideální den na výlet! Nebojte se vyrazit klidně na otočku na hory. Jen čerstvý vzduch, sníh a partner po vašem boku. Co chtít víc? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hádka s partnerem dnes ničemu nepomůže. Nevyřešíte nic z toho, co si nesete už dlouhé dny v sobě. Navíc byste mohli zajít do témat, kam se vůbec dostat nechcete. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články