Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na sobotu 4. 2. 2023: Berani se neubrání nemravným choutkám, Štíři budou jako na houpačce

Horoskop na dnešní den sobotu 4. února: Berani se neubrání nemravným choutkám, Štíři budou jako na houpačce
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 4. 2. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Podle horoskopu vám hrozí nejrůznější spory a nedorozumění. Zkuste nepodléhat chmurným myšlenkám, bojujte s nimi. Do pohody by vás mohla vrátit procházka na čerstvém vzduchu nebo dobrý drink.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rodinná nálada se bude pohybovat jako na houpačce. Je jen na vás, co s tím uděláte. Nejlepší bude, když vytáhnete vaše nejbližší někam ven, ať se trochu rozptýlíte a přijdete na lepší myšlenky.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vás přepadly nemravné choutky a přemýšlíte o nevěře, rychle na ni zapomeňte. Uvědomte si konečně, jak báječného člověka máte vedle sebe. Byla by hloupost o něj přijít jen pro chvilkové potěšení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop vás nabádá k tomu, abyste se snažili co nejvíce pohybovat na čerstvém vzduchu. Jasně, máte své povinnosti, ale alespoň večerní procházka je lepší než nic. Starosti tak rychle vypustíte z hlavy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na pomluvy, které se kolem vás začínají šířit. Nedovolte, aby závist narušila vaše dosud bezproblémové vztahy s druhými. Dejte ostatním jasně najevo, co si o tom myslíte. Nebojte se ukázat zuby.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tento den byste se měli lépe ovládat, komunikace nebude vaší silnou stránkou. Nemusíte hned útočit na ostatní, když mají na danou věc odlišný názor. Naopak si je vyslechněte, zjistíte nový úhel pohledu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy vám radí, abyste se tento den spoléhali především sami na sebe. Mějte emoce pod kontrolou a nenechte se nikým vyprovokovat. Večer se věnujte fyzickým aktivitám, sportujte a hýbejte se.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nenechte si tento den zkazit náladu od negativně smýšlejících osob, raději se jim rovnou vyhněte. Udělejte si radost něčím, co jste si dlouho odříkali. Zasloužíte si to. A nedělejte si výčitky.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čekejte příjemný den. Mějte ale trpělivost s některými členy rodiny. Uvidíte, že nadhled a pozitivní přístup nakonec vaši nejbližší ocení a ještě vás dokážou mile překvapit. Den bude přát sportovním aktivitám.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Atmosféra bude jako na houpačce. Je to na vás, pokuste se nastolit harmonii. Vytáhněte své blízké na procházku do přírody, veselejší myšlenky se dostaví snáze. Nebojte se řešit problémy.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy radí, ať se věnujete svým nejbližším a přátelům, které jste nějak zanedbávali. Neotvírejte však témata, na která máte rozdílný názor. Jen byste si pokazili dobrou náladu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nenechte si nikým a ničím zkazit náladu. Hlavně netahejte do soukromého života pracovní záležitosti a naopak. Mohlo by se vám to krutě vymstít. Raději si vyčistěte hlavu na čerstvém vzduchu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy