Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na sobotu 3. 6. 2023: Berani by se nad sebou měli zamyslet, Váhy čeká setkání

Denní horoskop na sobotu 3. 6. 2023: Berani by se nad sebou měli zamyslet, Váhy čeká setkání
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 3. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaše vnitřní napětí by vám mohlo vyvolat větší zranitelnost, a dokonce i tendenci k agresivitě. Nezvedejte si hlavně sebevědomí povýšeným a nevstřícným chováním, vůbec ničeho tím nedocílíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že máte sklony chovat se tak, jako kdybyste snad snědli veškerý rozum světa. Nepřehrávejte, nemachrujte a buďte diplomatičtí. Přece nemusíte každého hned zkritizovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste se zamysleli nad tím, jaké následky mohou mít některé věci, které druhým říkáte. Ačkoliv nejste na nikoho zlí úmyslně, přesto se vám stává, že někomu nechtěně ublížíte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nemějte obavy více improvizovat a buďte spontánnější. Uvidíte, že vaše okolí to ocení. Využijte vhodnou chvíli na získání osoby, která je vám sympatická. Nestyďte se a projevte své city naplno.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Můžete očekávat, že se od svých nejbližších dozvíte něco, co vás nemile překvapí. Mějte na paměti, že výčitky nic nevyřeší, raději společně v klidu proberte všechny možnosti, jak to celé půjde napravit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vyvarujte se výbušnosti a náladovosti. Vaše emoce jsou jako na houpačce, snažte se je mít pod kontrolou. Samozřejmě to neznamená, že nemáte dávat najevo to, co cítíte. Jen se víc ovládejte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte tendenci chovat se tak, aby bylo za každou cenu po vašem. Měli byste si však uvědomit, že se můžete mýlit. Buďte trpěliví, váš čas ještě přijde, nejprve si musíte úspěch v jisté věci zasloužit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, ať neriskujete a nepřeceňujete své síly. Doma hrozí neshody, mějte pokoru, jinak to pro vás nedopadne dobře. Nenechte se vyprovokovat, snažte se hádkám vyhnout.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na příjemné setkání s přáteli. Nejspíš se dozvíte zprávy, na které jste už nějakou dobu čekali. Snažte se prozatím udržet tajemství ohledně toho, co uslyšíte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ovládne vás humor a pohodová nálada, díky čemuž zapomenete na starosti i na nedořešené pracovní záležitosti. Užijte si společné chvíle se svými přáteli, co třeba večer vyrazit na koncert?

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, že vyřešíte rodinné trable ke spokojenosti všech zúčastněných. Sice nechcete ostatním přidělávat starosti, ale tentokrát bude nejlepší, když své blízké požádáte o pomoc. Netřeba se vůbec stydět.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se nebáli ve svém životě ukončit záležitosti, které vás jen stresují. Když něco končí, vždycky něco nového začíná. Připravte se to všechno, co přijde, přijmout s pokorou.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy