Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na sobotu 25. 11. 2023: Ryby lidé neberou vážně, Býci udělají chybu

Denní horoskop na sobotu 25. 11. 2023: Ryby lidé neberou vážně, Býci udělají chybu
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 25. 11. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den bude mimořádně příznivý, nenecháte se nikým a ničím vyvést z míry. Nemějte obavy z nových povinností, které vás čekají. Berte je jako výzvu a ukažte ostatním lidem, že to hravě zvládnete.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud chcete, aby vás ostatní respektovali, měli byste se podle toho také chovat. Když neustále měníte názory, pak se nemůžete divit, že vás mnozí lidé neberou vážně.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop prozrazuje, že se potkáte se zajímavými lidmi. Připravte si úsměvy a vlídná slova. Nemusíte si přece hned každého pouštět do života, ale pár větiček s ostatními prohodit můžete.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte se, že vás čeká spousta neodkladných povinností. Vyhněte se chybám z nesoustředěnosti, znamenalo by to zbytečné trápení. Pozor si dejte na investice, o kterých máte pochybnosti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Měli byste se snažit urovnat veškeré spory a nedorozumění, které v poslední době máte. Nepodléhejte strachu z nejisté budoucnosti, raději se začněte věnovat konkrétním plánům.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Měli byste se více snažit, abyste nedělali chyby. Nezapomínejte ani na detaily, veškerá vaše snaha by na nich mohla ztroskotat. Na místě je také ostražitost před těmi, kteří vám úspěch nepřejí.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se na proměnlivou náladu lidí ve vašem okolí. Zkuste se nad to povznést a nenechte se tím nijak ovlivnit. Všímejte si pouze svých věcí a snažte se dokončit všechno, co máte rozdělané.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Kryjte si záda, někdo vám bude chtít zkřížit plány do budoucna. Své nápady si nechte zatím jen pro sebe a představte je až ve chvíli, kdy budete mít všechno kompletně připravené a ošetřené.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se urovnat malicherný spor, který vedete se sousedy. Nepodléhejte strachu z nejisté budoucnosti, raději přidejte na průbojnosti a začněte se naplno věnovat konkrétním plánům.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy prozrazují, že vás čeká spousta povinností. Vyhněte se chybám z nesoustředěnosti, znamenalo by to zkažený večer. Nenechte se zatáhnout do projektů, o nichž máte pochybnosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Budete postaveni před důležitý úkol, a tak si dejte záležet, ať to nepokazíte, zodpovědnost je na místě. Připravte se na to, že v osobním životě dojde k nějakému nedorozumění.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop nabádá, abyste se snažili udržet emoce pod kontrolou. Pamatujte na to, že když budete vysílat do okolí negativní energii a chovat vůči někomu zášť, vrátí se vám to ještě s větší intenzitou.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy