Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na sobotu 22. 6. 2024: Vodnáře čeká nepříjemné hašteření s rodinou, Blíženci dostanou nové nabídky

partneři, hádka, pár, láska
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 22. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Měli byste si uvědomit, že vás to hašteření s některými členy rodiny jen vyčerpává. Hoďte veškeré názorové neshody za hlavu a užijte si radši pohodový den. Nebuďte ješitní a udělejte vstřícný krok.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V tento den vám to neskutečně pálí a sršíte neotřelými nápady. Dočkat se můžete až neplánovaných úspěchů. Jen se před ostatními nevytahujte a pamatujte na to, jak vás blízcí ve všem podporovali.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás kupa práce, přestože byste si zasloužili odpočinek. I když máte pocit, že už na nic nemáte energii, zkuste to zvládnout, odměna vás nemine. Někdy musíte zabojovat víc, než byste chtěli.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jste poněkud unavení, zejména psychicky. Cítíte, že byste měli mnoho věcí ve svém životě změnit. Nesmíte se ale bát, jen si důsledně a v klidu všechno promyslete. Poradí vám i rodina.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že nové nabídky, které obdržíte, přijmete s radostí. Měli byste brát v potaz připomínky od svých blízkých, radí vám s dobrým úmyslem a jejich postřehy vám mohou pomoci.

Doporučené video: Tři znamení, která se vyhýbají bílým plášťům


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na to, že doma bude jaksi váznout komunikace. Pokud máte pocit, že vám nikdo nerozumí, neberte si to tolik osobně a nenechejte se zaskočit odtažitějším chováním svých blízkých.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neupínejte se k tomu, že všechno kolem vás musí být naprosto dokonalé. Nesnažte se nutit své blízké, aby dělali věci, které jim jsou proti srsti. Nejenže byste jim ublížili, ale otočilo by se to proti vám.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento den počítejte s různými nástrahami a překážkami. Při jejich překonávání buďte odhodlaní a trpěliví. Zkuste také popřemýšlet, proč se k vám někteří lidé chovají odměřeněji, než tomu bylo dříve.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Možná vás napadne vyrazit na nákupy. Buďte ale opatrní. Všechny nabídky nejsou tak výhodné, jak to zprvu vypadá. Radši se věnujte zlepšování fyzičky, co vyzkoušet nějaký nový sport?

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyhněte se kritizování ostatních. Nepovyšujte se na ty, které převyšujete v komunikaci. Nenechte se strhnout k zbytečným hádkám, mnozí lidé jsou značně podráždění, taková debata však nikam nevede.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop říká, že si naplno uvědomíte, že se blíží důležitá životní událost. Někdo vás ovšem vyvede z míry, protože nesplní zadané úkoly. Dejte si pozor na sklon k přehnaným reakcím.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste se věnovali důležitějším věcem, než jsou nějaké drby a nepodložené pomluvy okolí. Splňte si co nejrychleji povinnosti, co máte, a poté vyrazte relaxovat se svými blízkými.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy