Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na sobotu 21. 1. 2023: Váhy čekají potíže, Býci se budou potýkat s překážkami

Vzájemné obviňování není dobrou cestou, partneři se musí umět domluvit.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 21. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Snažte se být aktivnější a průbojnější. V osobním životě vám to rozhodně prospěje. Co jste dlouho odkládali, na to dnes budete mít ideální přiležitost a můžete konečně dotáhnout věci do konce. Tak nepromarněte svou šanci.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Měli byste se soustředit na to, co je opravdu podstatné. Naučte se lépe organizovat svůj čas. Vrhněte se do úklidu. Uspořádejte si všechno, v čem máte nepořádek. Nejen v domácnosti, ale i v osobním životě

Beran (23. 3. - 20. 4.)

Bude se vám dařit v kreativních činnostech. Neplánujte si přesný program, neboť ho budete muset měnit, okolnosti budou proměnlivé. Chystáte-li se cestovat, vyjeďte raději dříve, než jste měli v plánu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Budete muset překonat několik překážek. Snažte se nepodléhat nervozitě a zachovejte chladnou hlavu. Nebuďte tvrdohlaví a neprosazujte své názory za každou cenu. Naslouchejte druhým lidem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Váš horoskop přeje vzdělávání. Popřemýšlejte, v čem se chcete zlepšit a co nového byste se mohli naučit. Přihlaste se do kurzu, na seminář, vyberte si zajímavý workshop. Buďte tolerantní k ostatním lidem.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte se především neodkladným věcem. Promrháváte čas nad zbytečnostmi, a pak nestíháte to důležité. Nemůžete stihnout všechno. Jednejte s ostatními férově, zachovejte objektivitu a nadhled.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Bude se vám dařit. Všechno zvládnete levou zadní a vaši nejbližší to ocení. Věnujte se také svému zdraví. Prospěje vám trochu sportu a procházka na čerstvém vzduchu. Také se zaměřte na svůj jídelníček.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vám radí, abyste se nebáli přiznat chybu a požádat o pomoc v situaci, kdy si nebudete vědět sami rady. Zakamuflováním problému byste všechno jen oddálili a vyřešení zkomplikovali.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Doma vás čekají potíže nejrůznějšího rázu. Snažte se být trpěliví a do řešení problémů se nevrhejte po hlavě. Dobře važte svá slova, mohli byste nechtěně ublížit někomu, kdo si to vůbec nezaslouží.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás upozorňuje na proměnlivou situaci. Když budete muset narychlo změnit své původní plány, neměli byste znervóznět a brblat, ale pružně se přizpůsobit většině a nastalým okolnostem.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Připravte se na to, že se vám dostane zvýšené pozornosti a ocitnete se v centru dění. Až si to náležitě užijete, zkuste myslet také na to, že získat oporu, kterou jste od kamarádů dostali, je hezké a je potřeba ji i vracet.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nesvalujte své neúspěchy na ostatní. Tímto způsobem opravdu nic nevyřešíte, začněte raději hledat chybu od sebe. Až přijdete na to, kde je jádro problému, napravte škody, které vznikly.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy