Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Denní horoskop na sobotu 2. 12. 2023: Berani polezou na nervy, Váhy čekají konflikty

Partnerská rozepře
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 2. 12. 2023. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zachovejte si odstup od problémů, nemusíte všechno řešit okamžitě. Pokud to půjde, odložte i domácí povinnosti. Zkuste tento den věnovat relaxaci, udělejte si radost. Už to potřebujete.

Ryby (21. 2. 20. 3.)

Hvězdy vám radí, abyste se obrnili trpělivostí, doma vás čekají povinnosti. Nedá se nic dělat, zatněte zuby a hurá do práce. Věřte, že ten pocit, kdy vás budou všichni blízcí chválit, bude stát za to.

Beran (21. 3. 20. 4.)

Pokud máte pocit, že vám chybí dostatek pozornosti, uvědomte si, že i vy byste ji měli svým blízkým věnovat. Neustálými výčitkami jim jen polezete na nervy a zkazíte všem náladu, tak se jich vyvarujte.

Býk (21. 4. 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, ať už konečně přestanete řešit věci, co nejdou vrátit zpátky ani nijak ovlivnit. Přestaňte se zabývat minulostí a raději se zaměřte na konkrétní plánování budoucnosti.

Blíženci (22. 5. 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká příjemný den. Vaši blízcí mají dobrou náladu, a dokonce se nebudou ofrňovat nad žádnými aktivitami, co vymyslíte. To však neznamená, že je snad máte pracovně strhat.

Rak (22. 6. 22. 7.)

Nezatěžujte své nejbližší výčitkami, co všechno pro ně děláte a jak jsou nevděční, vyhněte se jakémukoliv dohadování. Snažte se vytvořit pohodovou atmosféru, vaše rodina to zajisté ocení.

Lev (23. 7. 22. 8.)

Hvězdy vás nabádají, abyste zapomněli na pracovní aktivity a věnovali se svým blízkým. Anebo relaxačním aktivitám. Nebuďte k druhým kritičtí a snažte se si den co nejlépe užít, ideálně v dobrém rozmaru.

Panna (23. 8. 22. 9.)

Nenechejte se přemluvit k aktivitám, do nichž se vám nechce, jen byste byli na ostatní naštvaní. Vysvětlete to rodině v poklidu, že máte v plánu jiný program, jim pak dopřejte jejich vlastní.

Váhy (23. 9. 23. 10.)

Horoskop vás varuje před různými konflikty v soukromém životě. Zkuste se více ovládat a vyvarujte se vznětlivých reakcí. Do pohody by vás mohly vrátit relaxační aktivity nebo návštěva restauračního zařízení.

Štír (24. 10. 22. 11.)

Připravte se na to, že bude váznout komunikace. Máte-li pocit, že vám nikdo nerozumí, neberte si to tak osobně a nenechejte se zaskočit vznětlivými reakcemi okolí.

Střelec (23. 11. 21. 12.)

Zjistíte, že někdo z přátel se nezachoval diskrétně. Nemá cenu se tím zaobírat, informace jsou již venku, tak se nad to povzneste. Poučte se z toho do budoucna, komu se napříště budete svěřovat.

Kozoroh (22. 12. 20. 1.)

Horoskop vám připomíná, že štěstí přeje připraveným. Nenechejte se nikým a ničím rozhodit, můžete se dočkat překvapujících náhod, především pokud se chystáte někam na dovolenou či výlet.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy