Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na sobotu 11. 3. 2023: Blížence čeká oslava, Lvy hořké zklamání

Denní horoskop na sobotu 11. 3. 2023: Blížence čeká oslava, Lvy hořké zklamání
Zdroj: Profimedia.cz, Archiv
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 11. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Snažte se využít všech příležitostí, které dostanete. Byla by škoda promarnit šance, navíc ohledně věcí, na kterých vám velice záleží. Je třeba, abyste si více věřili a nebojte se ani odvážných plánů.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Milí čtenáři, den se bude odvíjet ve velice dynamickém tempu, tak se na to připravte. Nesnažte se poukazovat na chyby těch, kteří se nebudou umět přizpůsobit nastalé situaci. Buďte shovívavější.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Podle horoskopu se dočkáte zpráv, na které už delší čas čekáte. Pokud ohledně nových projektů nedopadne všechno přesně tak, jak jste si to přáli, nepropadejte přehnaným emocím, všechno má svůj význam.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si pozor na roztržitost. Pokud máte něco na práci, dejte si pozor, ať na nic nezapomenete, jinak si můžete pokazit svoji dobrou pověst. Volný čas pak věnujte svým blízkým.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Kolem vás zavládne výborná nálada a nebude nouze ani o humorné situace. Vše, do čeho se pustíte, vám skvěle půjde od ruky. To by už stálo za menší oslavu, co říkáte?

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jestli se rozhodujete v jisté situaci pro radikální řez, neunáhlujte se a hlavně o tom nemluvte všude okolo. Mohli byste přehlédnout něco opravdu důležitého, co změní váš pohled na danou věc.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás varuje, abyste slepě nedůvěřovali některým lidem kolem vás. Bohužel ne každý, kdo se tak tváří, je opravdu váš přítel. Jestli si nedáte větší pozor, dočkali byste se nepříjemného zklamání.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Kromě povinností byste si měli najít čas i na své přátele. Ve společnosti získáte důležité kontakty, které se vám budou hodit nejen pracovně, ale i v soukromí. Dařit by se vám mělo i v milostném vztahu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zůstaňte sami sebou, i kdyby na vás ostatní zkoušeli přetvářku a falešné úsměvy. Nenechejte se zlákat k nekalostem, jen byste si pokazili pověst a těžko byste získávali ztracenou důvěryhodnost zpět.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Milí čtenáři, horoskop vás nabádá, ať se nevyhýbáte příležitostem, které na vás čekají. Do pohybu by se měly dát věci, na které již dlouho čekáte, tak ať nepromarníte příležitost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Mějte oči otevřené. Můžete se dočkat šťastných náhod i překvapujících setkání, zejména jestli budete cestovat. Poslouchejte dobře svůj vnitřní hlas a snažte se být co nejvíce originální.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jděte ven mezi lidi, přijměte pozvání na oslavu. Čas přeje zábavě, tak se koukejte radovat ze života. Zavolejte také svým blízkým a snažte se jim pozorně naslouchat, myslí to s vámi dobře.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy