Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na sobotu 10. 6. 2023: Kozorohové se musí mít na pozoru, Raky zaskočí nečekaná situace

Vždy ale záleží na partnerech, jak ke svému vztahu přistupují a v jakých vývojových fázích se například nacházejí.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 10. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud se vám jisté problémy zdály neřešitelné, tento den to najednou uvidíte jinak. Konečně pochopíte, že když si nebudete všechno tak připouštět, ale udržíte si menší odstup, věci půjdou snáze.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jestli máte pocit, že vám někdo z blízkých něco tají, měli byste se dotyčného na rovinu zeptat, o co tady vlastně jde. Na každý problém existuje řešení. Pokuste se ho nalézt ke spokojenosti celé rodiny.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na to, že doma bude váznout komunikace, neboť se na přetřes dostanou finanční záležitosti. Pokud to bude možné, snažte se téma hovoru odvést k příjemnějším věcem.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy radí, abyste se v soukromí vyhnuli tématům, která by probudila vzpomínky na dřívější neshody. Vždyť už jste všechno uzavřeli. Pro nikoho ze zúčastněných není dobré se k tomu vracet.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vám radí, že jestli máte nějaké starosti, ať se hlavně neuzavíráte do sebe. Svěřte se blízkému člověku, kterému můžete důvěřovat. Uvidíte, že se vám aspoň trochu uleví.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Můžete se ocitnout v situaci, která vás zaskočí. Zachovejte však chladnou hlavu. Po vyslechnutí okolností všechno pochopíte. Nezapomínejte na své přátele, setkání jim slibujete už dlouho, a tak je nezklamte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli vám docházejí síly, musíte se také na chvíli zastavit. Nemůžete se stále přizpůsobovat druhým. Především si odpočiňte a načerpejte novou energii, jinak si nic neužijete. Život je krátký.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V žádném případě se nevyhýbejte lidem, kterým na vás záleží. Překonejte se i v situaci, kdy nebudete mít náladu a někdo k vám bude chtít přijít na návštěvu. Uvidíte, že nakonec to ještě rádi uvítáte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, ať si uvědomíte, že byste měli rozhodovat jen sami za sebe. Nechte svým blízkým právo na jiný názor. Pozorně si je vyslechněte a třeba věci uvidíte jinak.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte nostalgickou náladu, nepropadejte však posmutnělým myšlenkám. Sesbírejte veškerou svou energii a vyrazte se bavit do společnosti. Mějte na paměti, že na zamračený obličej není nikdo zvědavý.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás varuje před impulzivním jednáním. Snažte se zachovat chladnou hlavu a nevyvolávejte hádky. Zejména s těmi nejbližšími hrozí konflikty. Raději naslouchejte a dejte prostor k vyjádření druhým.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si tento den obzvlášť pozor na to, co budete druhým sdělovat. Buďte tolerantní, diplomatičtí a kultivovaní. Zajímejte se více o názory ostatních, budou inspirující a brzy jich pak využijete.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy