Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na pondělí: Vodnáři začnou týden úspěšně, Ryby se v práci postaví za slabší

žena, úsměv, dívka
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na nový týden? Podívejte se, co vás čeká v pondělí 24. 1. 2022 a čeho byste se měli rozhodně vyvarovat! Stále je čerstvé období Vodnáře, které víří vody i tam, kde by normálně zůstával klid. V ohrožení jsou tak partnerské i pracovní vztahy. Mějte se na pozoru.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nelitujte kroků, které jste učinili. Vedou vás správným směrem. Tento týden začnete velmi úspěšně. Pořád u vás vládne klid a pohoda. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes ve svém okolí opravdu nesnesete nespravedlnost. Budete se chtít postavit za slabší, a to zejména v pracovním prostředí. Dokonce pro vás nebude rozhodující, že tím možná ohrozíte svou pozici. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepotřebujete nikomu nic dokazovat. Přestaňte dávat na odiv, že máte peníze, vzdělání nebo vlivné přátele. Dělejte věci tak, abyste z nich měli primárně dobrý pocit vy sami v sobě. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nepodceňujte svůj jídelníček a to, co svému tělu dáváte. Náročné pracovní úkoly vás svádějí ke špatné životosprávě. Udělejte si čas a pečujte o sebe s láskou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes se rozhodne důležitá věc, která vás dlouho tížila. Nelpěte jen na jednom možném výsledku. Nakonec pro vás může být skvělé řešení, které vás dříve ani nenapadlo. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše nekonfliktnost vám dnes bude opravdu ku prospěchu. Zkuste v pracovních vztazích být tím, kdo náladu a atmosféru v týmu spíše urovná, nikoli rozruší. Dnes vám budou velmi nápomocné meditace. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vytyčte dobře své hranice a nepřekračujte je. Dnes budete čelit mnoha pokušením, která budou na první pohled skutečně lákavá. Pravda bude však jinde. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Můžete se dostat do situace, která vám bude opravdu nepříjemná. Nebojte se ozvat a postavit se za svůj názor! Tohle je vaše zkouška, jak obstojíte. Nezklamte sami sebe. V galerii najdete váš tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na velké změny, které k vám přicházejí. Mohou vaším klidem trochu zahýbat, což vám nebude zpočátku příjemné. Nakonec to však bude velmi dobrý krok. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ačkoli si myslíte, že je vše ztraceno, ještě máte obrovskou šanci celou situaci otočit ve váš prospěch. Zejména v pracovních vztazích vám hvězdy velmi přejí. V galerii najdete váš tip na pondělí.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V lásce vám dnes hvězdy přejí! Zejména nezadaným, kteří hledají novou lásku. Mějte oči otevřené a vnímejte signály, které vám vesmír posílá. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Brzy dostanete obrovskou příležitost, která vám může změnit celý váš život. Buďte připraveni ukázat svou odvahu a miřte na cíl. Hojnost je blízko. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy