Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Denní horoskop na pondělí: Vodnáři se topí v starostech, Kozorohové změní práci

Tuhle ostrou kritiku možná neustojíte.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pondělí 31. 5. 2021. Podívejte se, koho dnes čekají starosti, kdo bude uvažovat o změně zaměstnání nebo kdo si v práci pokazí pověst. Hádejte, co čeká právě vaše znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Poslední květnový den využijte k vyřešení všech starostí. Máte šanci pořádně zabrat a využít červen k obrovskému progresu ve vašem životě. V pondělí tak neklesejte na mysli a intenzivně pracujte. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud se dnes nebudete v práci snažit, budete za lajdáky. Dnes na vás bude zaměřena pozornost více než kdy dřív a jde vám o místo. Pozor na to! Jste nadaní dříči, a tak to ukažte. V galerii najdete, na co dalšího je dnes třeba dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebojte se o sebe, vše dopadne dobře. Možná váš život už nikdy nebude takový, jaký byl, ale může být mnohem lepší. To, co potřebujete, je víra. Najděte si váš pevný bod a věřte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nebojte se věci, která vás dnes čeká! Opřete se do toho, půjde vám to lépe, než jste si dokázali představit. Někdy potřebujeme, aby nám život dal co proto. Vážíme si pak toho, co opravdu máme. V galerii najdete pondělní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste dnes věc, kterou jste dlouho odkládali a báli jste se jí. Veškerá síla a energie ve vás je. Potřebujete ji jen využít. V partnerském vztahu si dejte pozor na konflikt. Partner má vůči vám výhrady, které bude chtít dnes řešit. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Novinky jako blázen! Těšte se, že dnes k vám přijdou opravdu skvělé zprávy. Zapracujte na své fyzické kondici, kterou opravdu potřebujete vylepšit. Poslední dobou se k pohybu moc nedostanete. V galerii najdete, jaké novinky by to dnes mohly být.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Na začátek týdne se do toho pořádně opřete a makejte! Vesmír vše vidí, vnímá a vrací nazpět. Konejte v životě dobro a ono se vám zase v jiné formě vrátí. Ačkoli to tak nemusí na první chvíli vypadat. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Na počátku týdne vás mohou zahltit obavy, kam se váš život ubírá a co dělat dál. Vnímejte, co opravdu chcete. Někdy vám totiž vesmír pošle nepříjemnou změnu, aby vás dostal na cestu, kde chcete být. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vašemu životu chybí řád a nadhled. Nepomáhá ani to, když ze sebe děláte oběť všech problémů na světě. Lidé kolem vás potřebují silnou osobnost, chtějí se mít o koho opřít. Ale je tomu teď opravdu tak? V galerii najdete tip na dnešek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Udržte si dnes svůj optimismus, bude to potřeba. Čeká vás náročný den, ve kterém budete čelit mnoha důležitým úkolům na pracovišti. Dejte si pozor, ať kvůli svým emocím neztratíte respekt kolegů. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš partner potřebuje vaši oporu více než kdy jindy, a proto dbejte zejména na budování domova. V práci toho teď moc nezměníte, ale v lásce vás čeká velká příležitost. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vstupte do nového pracovního týdne s pokorou, v práci vás čekají nesnáze. Pokud uvažujete o změně práce, dnes dostanete velké znamení, jak se v této věci rozhodnout. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si velký horoskop lásky na červen ➔

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy