Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na pondělí: Vodnáři se napojí vnitřní energii, Beranům se podaří majstrštyk

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na nový týden? S pondělím přichází šance pustit se do udzravování partnerských vztahů a upevnění rodiny. Denní horoskop na 5. 12. 2022 je tu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Cítíte tu silnou energii, která vás vede? Pokud se znovu napojíte sami na sebe, rychle zjistíte, co teď musíte udělat. Dejte si také prostor na odpočinek a činnosti, které vám dělají radost. Ty šly teď do pozadí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ačkoliv se blíží Vánoce, potěšte partnera nějakou maličkostí už dnes. Poděkujete tak za veškerou pomoc, kterou vám v posledních týdnech nabídnul, ačkoliv jste ji nechtěli využít. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci se vám dnes podaří mistrovský kousek. Ačkoliv vy sami teď o svých schopnostech možná trochu pochybujete, máte šanci ukázat, že jste zkrátka profíci na svém místě. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ozvěte tomu, kdo už vás dlouho nahání. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale má pro vás zajímavou informaci, která by pro vás mohla být překvapivě přínosná. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Každý týden si říkáte, že tentokrát zvolníte a nikdy to nevyjde? Asi vás nepřekvapí, že i dnešní den bude nabitý seznamem úkolů, který takřka nebere konce. Už brzy by ale mělo být lépe. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Některé skutečnosti kolem vás signalizují, že byste se k situaci měli postavit čelem a přestat neustále utíkat. Radovat se dá z úspěchu i neúspěchu, záleží jen, jak se k tomu postavíte. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte si v těchto dnech pozor na váš zdravotní stav. Předvánoční čas a touha dokončit před koncem roku vše, co máte rozdělané, vás ženou k výkonu, který je momentálně za hranicemi vašich možností. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete mít co do činění s pořádnou urážlivkou! Mohly by vám lehce bouchnout nervy. Říct dotyčnému od plic, co si o něm myslíte, ale nebude ten nejlepší způsob, jak situaci urovnat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nakonec dojdete k tomu, že štěstí je, když jste všichni doma zdraví, máte teplou večeři a střechu nad hlavou. A všechny ostatní starosti, které přijdou, zvládnete levou zadní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Lhát svým nejbližším tentokrát nebude vhodné řešení. Lehce by váš záměr prokoukli a o jejich důvěru byste přišli nenávratně. Raději se postavte situaci čelem. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

U vás v práci se budou dít velké změny, nemusí se ale týkat přímo vás. Někdo z vašich kolegů by mohl dostat výpověď nebo odejde sám, pro vás to ale bude znamenat prostor ukázat, co ve vás dřímá. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kontrolujte své jednání a nepouštějte se dnes do žádných hádek. Za prvé by vám to přineslo jen další starosti, a za druhé nebude váš úsudek dnes zrovna nejlepší. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy