Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Vodnáři prozřou, Ryby čeká důležitý boj

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým týdnem je tu i nový horoskop! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v pondělí 6. 9. 2021. Vypadá to u vás na skvělý den nebo vás čekají starosti?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás čeká důležité prozření, které povede k hlubšímu pochopení. Budete hledat své hranice v komunikaci s ostatními. Je nevhodná doba pro investice. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Budete bojovat mezi dvěma svými světy. Zároveň si přijdete dostatečně silní na to, abyste vše zvládli. Na druhou stranu máte pocit, že už vám síla dochází. V galerii najdete, jak se dnes k situaci postavit.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte naději na velký úspěch a povýšení v práci. Musíte si však pečlivě rozmyslet, kterými lidmi se obklopujete a jakou energii čerpáte. Pokud to není v pořádku, změňte to. V galerii najdete dnešní tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes vás bude ovlivňovat vaše sociální bublina. Pokud toužíte po novém kontaktu v oblasti pracovní sféry, několik zajímavých možností by se mohlo najít právě ve vašem okolí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si dnes pozor, ať celý den nehladovíte. Váš stravovací režim je v posledních dnech absolutně tristní a vaše tělo by se mohlo brzy ozvat. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Odhoďte předsudky a přivítejte ve vašem týmu nového kolegu, který vám svým chováním nemusí být zprvu úplně po chuti. Uvidíte však, že bude v mnohém přínosný! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nepotlačujte své emoce. Pokud se budete bránit tomu, co cítíte, brzy byste se mohli v sobě úplně ztratit. Nezklamte svou duši. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Už byste se měli konečně naučit omlouvat těm, kteří na vaši omluvu čekají. V práci si dejte pozor na konflikt, který by mohl vést k rozpadu týmu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte velkou šanci získat novou lásku. V pondělí přeskočí jiskra a budete stát na samém počátku něčeho zajímavého! V práci zažijete poklidný den bez výkyvů. V galerii najdete pondělní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si prostor na dostatečný odpočinek a poslouchejte své tělo. Ve vašem partnerském vztahu uvidíte následky nevyřešených křivd a hádek. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Mějte na paměti, že už není prostor pro vaši lenost a pasivitu. Naopak se musíte postavit k věcem čelem a začít je řešit. Jinak můžete mnoho ztratit. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ačkoli se stavíte proti duchovním věcem, mohly by vám pomoci více, než si myslíte. To byste však nejdřív museli otevřít svou mysl a dát věcem prostor, aby se staly. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články