Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pondělí: Vodnáře potká velké zklamání, Berany čeká hádka

Horoskop na dnešní den pondělí 5. července: Berany čeká hádka
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V pondělí nás čeká nával negativní energie, která k nám přijde zčistajasna. Radu hvězdy nemají, jen vytrvat. Už brzy se nám otevře úplně nový svět. Vše se v dobré obrátí. Pojďte se podívat, co čeká v pondělí 5. 7. 2021 právě vás. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes vás někdo opravdu rozčílí, až zklame. Bude to pro vás velké prozření. Zase se přesvědčíte, že každý člověk není takový, jak byste si přáli. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Prokažte dnes svou inteligenci a ukažte každému, že se za sebe opravdu umíte postavit! Jedině tak si získáte znovu respekt ostatních. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Každý den není zkrátka posvícení a ani u vás dnes nebude. V partnerských vztazích můžete očekávat konflikt, který povede k objasnění určité skutečnosti. Dnešní tip najdete v galerii.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Užijte si prodloužený víkend a připravte svou mysl na to, co vás čeká v následujících dnech za pracovní povinnosti. Pokud zaberete, ponese to výsledky. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pracujte na své sebehodnotě, která dostává v posledních dnech dost na frak. Lidé z vás sebevědomí cítí a podle toho s vámi jednají. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Občas je život opravdu nevyzpytatelný. I vám ukáže, jak dokáže zamávat s tím, co máte naplánováno. Uvidíte však, že se nakonec vše poskládá tak, jak má být. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Láska dokáže zázraky, dnes to pocítíte na vlastní kůži. Pokud potřebujete cokoliv zvládnout, dnes k tomu dostanete sílu a energii. V galerii najdete, čemu dnes budete čelit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pohltí vás starosti, které se týkají finanční otázky. Pokud se však nenecháte strhnout nervozitou, již brzy byste mohli svou situaci vyřešit. V galerii najdete, co vás dnes opravdu potěší.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Překvapí vás vaše pozitivní nálada a energie se do všeho pustit s odvahou. Pokud si dnes budete ještě užívat volno, využijte ho k úpravám domácnosti. V galerii najdete pondělní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Využijte volno ke sportu! Naplánujte si krásný výlet, připravte s sebou piknik a uvidíte, jak se vám den okamžitě zlepší. A nejen vám! V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes vás čeká příjemný den, ve kterém se nemusíte obávat žádných nezdarů. Jen se více starejte o svého partnera. Má starosti, o kterých vám neříká. V galerii najdete tip na dnešek.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vypadá to, že jste se konečně zpátky naladili na pozitivní vlnu a vše vám jde jako po másle. Užívejte si tuhle energii, kterou vám vesmír nabízí. Aby vydržela co nejdéle! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy