Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Vodnáře čeká důležitá návštěva, Ryby budou riskovat

Jaké znamení je nejlepší v líbání?
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy přichystaly s novým týdnem a na co se můžete těšit v pondělí 15. 11. 2021. Kdo bude řešit neshody v práci a kdo by měl dnes raději držet jazyk za zuby?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás čeká důležitá návštěva, které jste se už dopředu obávali. Zjistíte, že zbytečně. Vše dopadne nad očekávání dobře. Za vašeho partnera budete vděční a zjistíte, jakou v něm máte oporu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se dnes riskovat, hvězdy vám budou opravdu přát! Můžete si být jistí, že to bude stát za to. Pokud vás čeká složité obchodní jednání, připravte si argumenty už dopředu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud se už dnes připravujete na vánoční nákupy, pečlivě zhodnoťte, co je ve vašich možnostech. Abyste nakonec zoufale nepostrádali vynaložené finanční prostředky. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ať vás ani nenapadne dnes řešit vážné konflikty. Nebudete ve formě a vše byste pouze zhoršili. Naopak vás překvapí, jak cenné může být v určitých chvílích mlčet. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zkuste se zamyslet nad tím, co můžete udělat pro svůj vysněný život, a už neotálejte. Pokud si neustále myslíte, že přijde vhodnější doba, hledáte jen výmluvy. V galerii najdete, o čem dnes je dobré více popřemýšlet.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Svítá na lepší časy, a to nejen v rodinném životě. Pečlivě se soustřeďte na pracovní nabídky, které k vám přicházejí. Vše, co jste si vysnili, máte na dosah. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste se na věci podívat z jiného pohledu. Celou dobu toužíte po změně, ale sami uvnitř sebe se ji bojíte udělat. Zkuste vystoupit ze své komfortní zóny, vyplatí se vám to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nechte si poradit a na nikom si nevylévejte svou zlost. Ačkoli vás dnes pravděpodobně někdo hned ráno rozčílí do běla, zachovejte klid a raději zaměřte svou pozornost jinam. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Udělejte si krásný den, v práci vyřešte vše potřebné a odpoledne se věnujte sobě. Už potřebujete trochu oddych a zaměřit se na to, co je ve vašem životě dobré. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nenechávejte dnes vše na poslední chvíli. Nemuselo by se vám to vyplatit. Následný stres by se podepsal na partnerské pohodě a hádka by byla hned na světě. V galerii najdete, co bude hlavním tématem vašeho dne.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Stále jste na vlně pozitivna a sršíte skvělými nápady. Vše ve vašem životě jde jako po másle a jinak tomu nebude ani dnes. Neustávejte ve večerních afirmacích. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Uvařte si večer něco dobrého a nad skleničkou vína si s partnerem popovídejte o tom, co vás dlouhodobě trápí. Dnes bude takové konverzaci otevřen a vám se opravdu uleví. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Související články

Další články