Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Denní horoskop na pondělí: Střelci zatouží po jistotách, Blíženci o sobě budou pochybovat

Horoskop na dnešní den pondělí 10. května:  Střelci zatouží po jistotách
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pondělí 10. května 2021, kde se dozvíte, která znamení čekají trable v lásce a která musí zabrat v práci. Už víte, co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí budete čelit návalu práce, který vám nebude příliš komfortní. Sami však víte, že teď musíte zabrat a vše zvládnout, abyste si v budoucnu užívali zasloužené ovoce. A že ho bude, pořádně šťavnaté! V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si v pondělí pozor, jak zacházíte se svým časem a zda s ním příliš neplýtváte. Pokud totiž dáváte přednost návalu práce před systematičností, mohli byste se velmi rychle ocitnout uprostřed syndromu vyhoření. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud si něco opravdu přejete a vnitřně sami sebe přesvědčíte, že v sobě máte všechnu sílu, abyste toho dosáhli, věřte, že se nad vámi spojí celý vesmír. Nebojte se mířit na Měsíc. I když minete, skončíte mezi hvězdami. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Všechno to, co vás trápí a je ve vás hluboce zakořeněno, je jen úhel pohledu, jakým vnímáte svět. Vystupte ze všech konvencí, nebojte se přát si mnoho! Buďte velkorysí, ale zároveň chtějte pro sebe to nejlepší. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud jen trochu zapochybujete o tom, že tady v tom světě pro vás má vesmír nachystáno tolik, lehce sejdete z cesty. Běžte si přímočaře za tím, co si ve svém životě přejete, a neustále čerpejte motivaci. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud rozjíždíte svůj podnikatelský projekt, bude vám dnes dělat velký problém udržet sami sebe v tom pocitu, že to rozhodně zvládnete. Věřte, že pochyby jsou normální a ani ta cesta nebývá poseta růžemi. To neznamená, že to nedokážete. Dnešní tip najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše dominantní povaha dnes bude hrát prim. Pokud potřebujete cokoliv vyřešit, je vhodný čas! Nebojte se dnes říct svůj názor a postavit se sami za sebe. Ostatní vás budou respektovat bez pochyb. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes vám budou docházet síly, které jste o víkendu zapomněli načerpat. Pokud jste věčně unavení, nemusí to znamenat, že málo odpočíváte. Možná děláte málo věcí, které vám přináší skutečně radost. V galerii najdete tip na dnešek.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nečekejte, až vám někdo něco dá nebo vyhrajete miliony v loterii, a snažte se o svůj nejlepší život právě teď. Pokud k vám v budoucnu přijde velké štěstí, bude to důsledek vaší neochvějné snahy. Ale nespoléhejte na to cíleně. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste to dnes vzít trochu víc sportovně a zamakejte na vaší vysněné postavě! Léto se nezadržitelně blíží, tak ať to stojí za to. A mimo to, zamakajte i na své mysli. Ať si připomenete, že ať máte, kolik kilo máte, jste nádherní. Tip na dnešek v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že dnes pocítíte velkou touhu budovat stability a jistoty. Do teď jste se soustředili primárně na sebe, což by dnešek mohl naprosto změnit. Možná k tomu přispěje i událost, která se vám dnes stane. Na co si dát dnes pozor, najdete v galerii!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Naučte se čerpat sílu z přírody a ze slunečních paprsků. Jste pořád zavření doma a chybí vám ta životní energie, která je vám normálně vlastní. Zkuste změnit své zajeté zvyky a principy. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit a co vás nemine!

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy