Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Střelce čekají finanční nesnáze, Kozorohové budou řešit bydlení

Horoskop na dnešní den pondělí 26. července: Střelce čekají finanční nesnáze, Kozorozi budou řešit bydlení
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V pondělí nás čeká mnoho životních úvah, které dovedou znamení zvěrokruhu do rozmrzelosti. Budou se řešit nejen finance, ale i změna bydlení. Období Vodnáře je totiž typické svou unáhleností a zároveň touhou věci neustále měnit. Podívejte se, co dnes čeká právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dneškem na vás padlo mnoho starostí, které jste v sobě úspěšně ukrývali. Až do teď jste neustále věřili, že štěstí vám vesmír pošle. Ale možná je na čase jednat! V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Láska je všude kolem vás, stačí mít oči otevřené. Pokud toužíte po novém dobrodružství ve svém životě, nebojte se do toho jít naplno. Hvězdy jsou vám nakloněny. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud máte v úmyslu půjčit si dnes peníze, dobře si to rozmyslete. Není to nic, co byste nezvládli, ale mohlo by vám to přinést několik starostí. V galerii najdete, co vás dnes naopak potěší.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Milujte život a užijte si ho naplno! Léto je pomalu ve své půlce a vy máte pocit, že jste si ještě nic neužili? Okamžitě to změňte, není na co čekat. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezáviďte ostatním, jakou jdou cestou. Každý musí projít právě ty své kroky, aby se dostal tam, kam má. I vás čeká vytoužený šťastný konec. V galerii najdete, co vám dnes přinese radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nemusíte ostatním dokazovat vůbec nic. Často jsou vaše kroky ovlivněny právě tím, co si o vás ostatní mohou pomyslet. Ale jde skutečně o lidi, kteří by vám podali pomocnou ruku? V galerii najdete pondělní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Léto už vás nudí a těšíte se na barevný podzim? Vytěžte z toho nejvíc, co můžete. Vyrazte na výlet, vezměte si pár dní volna. Netrapte se tím, co není. Užívejte si to, co je. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že vám konkrétní událost zlomila křídla. Máte strach z toho, co vás čeká a bojíte se požádat vesmír o dobré věci. Ale ty jsou tam pro každého. I pro vás. Jaké novinky vás dnes čekají? Najdete je v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud si v životě něco přejete, musíte se také snažit. Už brzy budete šťastní, Váhy. Vše, co jste chtěli, na vás už teď čeká. Vytrvejte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Každá nesnáz, která vás v životě potká, může být starostí nebo možností. Záleží jen na vás, co si vybere. Vaše vrozená moudrost vám už teď radí to správné. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nutně si potřebujete najít přivýdělek. Vaše finanční zásoby se tenčí a čekají vás opravdu vysoké výdaje. Příležitost máte, je potřeba jen překonat vaši lenost. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Bydlení vám dělá větší starost než obvykle. Vaše domácnost vám začíná být už příliš malá a poohlížíte se po větší. Jen dobře zhodnoťte finance. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop ➔

Související články

Další články