Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Štíry čeká odměna, Kozorohům hrozí nemoci

Horoskop na dnešní den pondělí 16. srpna: Kozorohům hrozí nemoci
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Začátkem pracovního týdne nás čeká mnho dobrého! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v pondělí 16. 8. 2021 a co nikoho nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dopřejte si dovolenou. Pokud jste do teď žádnou neabsolvovali, nebojte se, ještě ji stihnete! Odpočinek už potřebujete jako sůl. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes se vám nebude dařit zejména v oblasti rodiny. Problémy, které jste dlouho zametali pod koberec, se derou na povrch. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes se prokáže vaše přirozená inteligence, v práci budete zkrátka excelovat. Všimne si toho i váš nadřízený, který by vám mohl zvýšit mzdu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Urovnejte v rodině dlouhodobý konflikt, nebojte se do toho vnést svůj názor. Ačkoliv si myslíte, že můžete být pro to považování za diktátory, nebude to tak. V galerii najdete dnešní tip.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, pozor na nevěru! V práci by se vám mohl zalíbit někdo, koho byste v oku mít rozhodně neměli. Brzy by se takový incident provalil. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Partner projeví lítost nad vaším nedávným konfliktem. Obrňte se však trpělivostí. Nemusel by svou omluvu předvést tak, jak jste si představovali. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Realizujte své sny a cíle, nebojte se říct si o vysněný život. Právě dnes na to budete mít nejvíc energie z celého týdne. Pozor na partnerský konflikt! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Člověk, který hraje ve vašem životě důležitou roli, by vás dnes mohl zradit. Dejte si pozor, komu důvěřujete a buďte ostražití. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nesezdané Váhy, těšte se! Dnes byste mohli obdržet nabídku k sňatku. Otázkou je, zda je to momentálně to, co vás potěší… V galerii najdete, co dalšího tam dnes pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás odměna! V práci předvádíte mimořádné výkony, čehož si váš nadřízený všimne. Problémy v partnerském vztahu se začnou rozplývat a bude lépe. V galerii najdete dnešní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dlužíte partnerovi omluvu! V rodinných konfliktech byste měli stát za ním, nezapomínejte, že on je ten, se kterým potřebujete fungovat každý den. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pozor na nemoci! Přepínáte se, což by vám tělo dnes mohlo dát najevo. Zejména půjde o bolest hlavy, případně dolních končetin. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Související články

Další články