Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na pondělí: Ryby vyřeší své trápení, Pannám dojde důležitá věc

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy přichystaly s počátkem nového pracovního týdne? Podívejte se, kdo prozře, u koho doma bude stále trochu dusno a kdo chytí novou příležitost za pačesy. Co čeká v pondělí 26. 9. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Někdy je třeba postavit se svým vnitřním strachům, které vás zformují do silné osoby, která se ničeho nebojí. V každém konfliktu nejste obětí, někdy máte skutečně pravdu. Udržte si svou úroveň. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

To, co vás teď trápí, se může za pět let ukázat jako úplně nepodstatné. Soustřeďte se na to, co je kolem vás trvalé. Jedině v sobě najdete odpověď, kterou hledáte. Nezničí vás to. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na to, že se kolem vás bude řešit snad úplně všechno. Když to ale teď zvládnete najednou, alespoň budete mít prostor zazářit později s čistou hlavou! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S partnerem to teď nějakou chvíli nebylo ono, lehce však zjistíte, jak celou situaci napravit. Klíčem pro vás bude pochopit, jaké jsou teď vaše priority a na co se chcete zaměřovat. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdy se dostaneme do situací, které jsme už dříve tak trochu tušili. Intuice se tomu říká. Nevěřte druhým, když vás zrazují od toho, abyste věřili sami sobě. Váš vnitřní hlas je vodítko. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Život se s vámi někdy nemazlí. Když ale budete dostatečně přemýšlet dopředu, zjistíte, jakým způsobem zajistit své příjmy, aby se vám neopakovalo stále to samé dokola. Šetřete. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jsou tací, kterým nevysvětlíte svou pravdu, jakkoliv pro ni můžete mít dobré argumenty. Smiřte se s tím, že se každý nechová podle vašich představ. Někdy je dobré nechat věci být. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Uvědomte si, na kolik chcete druhým neustále dokazovat, že za něco stojíte. Uvědomte si sami svou hodnotu a nedovolte jiným, aby ji narušovali. Druzí si dovolí, co jim dovolíte vy. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V některých chvílích se budete skutečně muset opřít jen sami o sebe. Ve vašem období, kdy Slunce vládne Vahám, se budou řešit hlavně otázky jistot, sebelásky a důvěry v sebe sama. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V lásce se vám bude nesmírně dařit! Máte příležitost ulovit nového partnera, který vám ukáže svět z úplně jiného úhlu. Jste připraveni na jedno z největších dobrodružství svého života? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Každý nápad má svůj počáteční plán, který se může změnit od toho, jak se celá situace vyvine. Věřte, že znáte nejlepší řešení pro svou cestu, které se dříve či později ukáže. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Možná dnes budete bojovat sami se sebou a zjistíte, že máte ještě stále co překonávat. Některé bouře se ale přeženou stejně rychle, jako přišly. A po bouřích vychází Slunce. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy