Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Ryby čeká náročný den, Štírům půjde jen o jejich vzhled

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už víte, co si pro vás hvězdy přichystaly na pondělí 9. 8. 2021? Pokud pociťujete rozbouřené emoce a výkyvy nálad, je to následek nedělního novoluní, které dnes stále doznívá. Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaše plány se rozplynuly jako pára nad hrncem. Nic není tak, jak mělo být. Vypadá to, že vám docházejí síly vidět věci pozitivně. Zkuste znovu meditaci. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pondělí bude náročné. V pracovních vztazích vás čeká konflikt, už nebudete chtít jen mlčet. Upřímnost by vás však dnes mohla stát pověst i peníze. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ukvapené závěry vám dnes budou říkat pane! Vidíte věci černobíle a neposloucháte argumenty ostatních. To by vás však mohlo stát dobrý úsudek. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nezapomínejte, že jsou věci, které se nedají vrátit zpět. A tím spíše slova. Pokud dnes něco vyřknete, zůstane to ve druhém člověku už napořád. Tak opatrně! V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Příjemné pro vás dnes bude posezení s přáteli, které vás nabije novou energií. Hned na začátku týdne se na vás totiž navalí starosti v práci. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte pocit, že časy, které už jsou dávno pryč, byly bezstarostné, ale teď se vám vůbec nedaří. Pokud se soustředíte jen na myšlenku, že je vše špatně, jen tak vám lépe nebude. V galerii najdete dnešní tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Obnovte ta přátelství, která už jsou skoro pryč. Uvidíte, jakou vám to vlije krev do žil! Potřebujete čerpat novou energii, najít sílu. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte dnes připraveni být oporou druhému, byť to není tak úplně vaše parketa. Odpusťte si při tom věty, že zase bude lépe. To všichni vědí, ale teď potřebují, aby jim bylo chvíli špatně. Váš dnešní tip najdete v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Raďte svým přátelům jen ve chvíli, když jste tázáni. Pokud ze sebe budete dělat hrdinu všech životních událostí, brzy vás přestanou zvát na společné akce. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přestaňte tolik lpět na svém vzhledu, poslední dobou jste vážně povrchní. Ostatní kolem vás to vnímají a příjemná jim vaše společnost už dlouho není. V galerii najdete, co vám udělá dnes radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jsou jen dvě věci, které ve svém životě teď potřebujete – urovnat svůj vztah a najít pokoru. To, co se u vás doteď dělo, byste měli raději zapomenout a začít znovu. Právě s pokorou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Blýská se na lepší časy! Brzy najdete rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. To je něco, co už vám dlouho chybí a co vám ztěžuje běžné fungování. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop na srpen ➔


Související články

Další články