Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Ryby budou bojovat, Blížence zradí finanční závazky

Láska je složitá.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým týdnem je tu i další horoskop! Tentokrát na pondělí 4. 10. 2021. Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co vás dnes rozhodně nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vysíláte skvělé energie! Každý bude chtít být vedle vás. V práci budete sklízet jeden úspěch za druhým a nepolevíte v tvrdé práci. To se brzy vyplatí. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V pondělí si dejte pozor na nepřejícné kolegy! Někteří vám závidí, jakou zodpovědnost jste v práci dostali a že se vám daří. Dnes však rychle poznáte, kdo to s vámi myslí dobře. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Náladu vám dnes zlepší sport! Neváhejte na podzim začít znovu s pravidelnou aktivitou, při které dokážete vypnout hlavu. Hvězdy přejí také vzdělávání a knihám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nezadaným dnes hvězdy dopřejí osudové setkání. Mějte oči otevřené a dívejte se kolem sebe. Někdo, u koho by vás to nenapadlo, vám má co nabídnout. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na vaše finanční závazky! Dnes by se mohlo lehce stát, že zapomenete poslat důležitou platbu. S partnerem se připravte na důležitý rozhovor. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše zdraví by pro vás mělo být prioritou. S přicházejícím podzimem potřebujete doplnit vitamíny a zařadit do jídelníčku ovoce i zeleninu. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Doma si ukliďte, změňte uspořádání věcí nebo připravte podzimní dekoraci. Potřebujete nový impuls a změnu prostředí. Pokud pracujete z domova, běžte do kavárny. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Uděláte velké gesto, které člena vaší rodiny naprosto ohromí. Ať už máte postranní úmysly či nikoli, dnes bude důležité, jakou radost vaším činem uděláte. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vnímejte dnes své pocity. Někomu jste slíbili pomoc a zklamali jste ho. Měli byste uvažovat nad tím, co od života vlastně chcete a kdo je pro vás důležitý. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

S přicházejícím podzimem se u vás může projevit pochmurná nálada. Udělejte si dnes s partnerem romantický večer a soustřeďte se jen na sebe. Potřebujete to! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V životě se vám děje mnoho věcí najednou, zachováváte však chladnou hlavu. Pokud nebudete vše tlačit silou, uvidíte, že se vyřeší nad vaše očekávání. V galerii najdete, co vás potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věci dnes nepůjdou podle toho, jak si přejete. Naopak se budete muset vyrovnat s mnoha událostmi, které vám zasáhnou do života. Záleží jen na vás, jak celou věc uchopíte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články