Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Rybám hvězdy přejí v lásce, Blížencům hrozí konflikt v práci

Horoskop na dnešní den pondělí 22. listopadu: Rybám hvězdy přejí v lásce
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly se začátkem nového týdne a co vás dnes rozhodně nemine! Pro koho bude pondělí s magickým datem 22. 11. 2021 úspěšné a pro koho nikoliv?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás bude čekat několik schůzek, kterých se už dopředu budete obávat. Už v průběhu dne však zjistíte, že to bylo úplně zbytečné a je potřeba soustředit se na svou intuici. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám postavení hvězd přeje, a to zejména nezadaným. Pokud toužíte po pochopení a nalezení něčeho výjimečného, dnes mějte oči na stopkách. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše práce je neorganizovaná až hrůza. Dnes si dejte pozor, nadřízený by si toho mohl všimnout, což by se vám odrazilo na vánočních prémiích. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milujte. Celým srdcem. Jedině tak dokončíte vše, co máte pro sebe ještě tento rok v plánu. Dnešek vám přinese velké uvědomění, jak chcete určité věci ve svém životě chcete. V galerii najdete tip nad dnešek.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci si dejte pozor na konflikt, jeden z kolegů bude mít vůči vaší práci několik výhrad. Řešte vše asertivně, hádky nikomu nepomohou. Večer si doma udělejte pohodový večer, už to potřebujete! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, dnes se do ničeho vážného opravdu nepouštějte. Ať už je to vztah nebo změna práce, hvězdy vám v tomto nepřejí. Naopak byste se měli soustředit na to, co už máte. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Výčitky, to bude dnes vaše. Zbytečně si zaděláváte na další problém, sotva jste jeden dořešili. Lvy rodiče by dnes mohli rozčílit děti, které si nebudou plnit své povinnosti. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Začněte si vážit toho, co ve svém životě máte. Přejte ostatním, nezáviďte. Vše ve vašem životě je teď pod negativním úhlem pohledu. Ostatní mohou mít více, ale to neznamená, že vy toho nikdy nedosáhnete. V galerii najdete tip na pondělí.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Až příliš se soustředíte na sebe a na ostatní zapomínáte. Ještě nedávno jste to měli úplně opačně, jdete z extrému do extrému. Najděte konečně balanc. V galerii najdete, co pro vás hvězdy ještě mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud si něco opravdu přejete, zkuste vizualizaci. Pomůže vám taky si svá přání vystavit na viditelném místě, ať je máte pořád na očích. Nic se neděje náhodou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům hvězdy přejí, aby dokončili všechny nedořešené záležitosti. Překvapit by vás mohl partner, který se k věci, kterou jste považovali za uzavřenou, bude opakovaně vracet. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud budete dnes chtít v práci upozornit někoho na chybu, udělejte to diskrétně a v soukromí. Oceníte to zejména ve chvíli, kdy budete úplně ve stejné situaci. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články