Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pondělí: Rybám dojde trpělivost, Střelci budou ztracení

Horoskop na dnešní den pondělí 7. června: Rybám dojde trpělivost
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pondělí 7. 6. 2021. Pojďte se s námi podívat, koho čekají nesnáze a kdo bude řešit kupu pracovních povinností. Už víte, co dnes čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás čeká mnoho pracovních povinností, ze kterých vám zpočátku půjde hlava kolem. Nezapomínejte však, že jste si to takhle přáli a dlouho jste o to usilovali. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Může se stát, že v pondělí vám bude docházet trpělivost s lidmi kolem vás. Ať už po nich budete žádat cokoliv, nepomohou vám ani trochu. Nebojte se jim to od plic říct a posunout je k aktivitě. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud na vás padne únava, neignorujte ji. Naopak se snažte více než kdy dřív poslouchat své tělo a vnímat jeho fyzické změny. Pokud budete mít dnes náladu provokovat, odpusťte si to. Hlavně v práci by to nedopadlo dobře. Čeho dalšího se vyvarovat? Najdete v galerii.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Využijte pondělí k perfektnímu začátku pracovního týdne a vstaňte pravou nohou. Bude to velmi důležité, protože energie, kterou dáte do prvního dne, se vás bude držet celý týden. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnešek bude ve znamení, jak si přivodit vrásky z lásky… Váš nový objev se projeví poněkud nemilým způsobem, což vás zaskočí. Nemusíte se však trápit příliš dlouho, už brzy potkáte někoho, kdo vám vyrazí dech. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ačkoliv prokazujete velkou snahu ke změně, pravděpodobně na ni jdete špatným způsobem. Nemůžete mít vše hned. To, že jste na začátku, neznamená, že se vám věc nepodaří. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V pondělí se uchýlíte k řešení dlouho očekávaného problému. Nepřekvapí vás, že ho řešit musíte, najdete však úplně jinou cestu, než jste si původně mysleli. Podívejte se do galerie, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Začněte v práci konečně makat! Pokud tedy nechcete, aby se to projevilo na vaší finanční situaci. Pokud chcete ukázat nějaký výkon, je správný čas. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nenechte se od nikoho svést na špatnou cestu! Pokud vás odrazují od vašich snů, ukazuje to jejich limity. Nikoliv vaše. Vy už dávno víte, co chcete a jak za tím jít. V galerii najdete váš pondělní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na vaše zdraví! Dnes by se mohly projevit dýchací potíže. Důležité je, abyste si uvědomili, co vašemu tělu dáváte a zda jde o to nejlepší, co máte k dispozici. V galerii najdete, co vás dnes může rozčílit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, možná teď vypadá všechno ztracené a bezvýchodné, ale brzy bude na konci tunelu světlo. Každá změna s sebou nese i nepříjemné pocity, které možná ze začátku nechápeme. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohům hvězdy přejí, aby urovnali staré neshody. Vypadá to, že už jste se trochu uklidnili, a tak by pro vás nemusel být problém, že od vás dnes někdo bude žádat pomoc. Ať už v práci, nebo v rodině. Pondělní tip najdete v galerii.


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy