Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pondělí: Raky otupí strach z lásky, Střelci si udrží jistoty

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na začátek nového pracovního týdne? Kdo pro sebe uloví perfektní pracovní příležitost a koho čekají problémy s důvěrou? Podívejte se, co čeká v pondělí 8. 8. 2022 právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí se na vás navalí pracovní povinnosti, vy je ale hravě zvládnete! Je to příležitost, jak ukázat, že to prostě umíte. V partnerských vztazích se dnes žádných hádek bát nemusíte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nenechte se rozhodit těmi, kteří ve vás nevěří tolik, jak byste si představovali. Nepotřebujete, aby za vámi stál celý svět. Stačí, když si kolem sebe udržíte své nejbližší. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neváhejte dnes udělat odvážné rozhodnutí, které by vás ještě v minulých týdnech stoprocentně děsilo. Právě dnes pocítíte velkou sílu, kterou jste načerpali při nedávných událostech. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše finanční záměry dnes budou čelit tíze argumentů vašich nejbližších, kterým se svěříte. Pro příště si možná rozmyslíte se s druhými dělit o něco takového. Jinak se vám ale bude v práci dařit. V galerii najdete, co vás potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nevracejte se k minulosti, k ničemu vám to nebude. Pokud vás dnes přemohou myšlenky na bývalé partnery, naopak myslete na to, co vám tyto vztahy daly a kam vás to posunulo. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

To, co vás drží zpátky od nové lásky, je strach ze zklamání. Začněte postupně, užijte si s novým protějškem pár romantických chvil, pak třeba vyrazte na prodloužený víkend. Nemusíte se k sobě hned stěhovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pár dní volna by vám opravu prospělo. Své zdraví podpoříte i vhodnou stravou, která vám dodá důležitou energii. I partner nad vaším pracovním zápřahem bude dnes kroutit hlavou. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Není to ono, že? Ostatně vy to víte sami. Pokud budete stále chodit stejnou cestou a opakovat svá rozhodnutí, nikdy se dál neposunete. Chce to odvahu, Panny. Vždyť to v sobě přece máte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte pocit, že ať uděláte cokoli, nikdy to není dost. Možná brzy zjistíte, že pro nesprávného partnera nikdy není dost to, co můžete dát. Pro jiného ale být může. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dozvíte se informaci, která vás naprosto šokuje! Bude hrát ale k vašemu dobru. Nakládejte s ní opatrně, ať nepromarníte příležitost, která k vám v tomto směru přichází. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Finanční jistoty, kterých se vám teď podařilo dosáhnout, budou fungovat dlouhodobě. Nemusíte se tak obávat, že by přišly výkyvy, kvůli kterým byste měli plnou hlavu starostí. Naopak vítejte nové! V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Asi jste to přehnali, protože síly vám došly ve chvíli, které jste si ani nevšimli. Mít své sny je základ šťastného života, jen na sebe nebuďte tak přísní a dovolte si chybovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy