Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pondělí: Raky dožene karma, Kozorozi se pohádají

Hádka
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskopy

Na začátek nového týdne si pro nás hvězdy přichystaly emocionální bouři. Pojďte se s námi podívat, kdo si dnes bude šlapat po štěstí, komu to bude skřípat v partnerském vztahu nebo koho čekají sousedské spory. Už víte, co si hvězdy na pondělí 19. 4. 2021 přichystaly právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na pondělí se seznamem úkolů a začněte fungovat! Ani hvězdy už se na to nemohou dívat, jak si šlapete po štěstí. V partnerském vztahu byste si měli uvědomit, že partner nesnese vše. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, klid, všechno bude dobrý! Zatněte zuby a vydržte, i tentokrát všechno dopadne dobře. Vy toho občas zkrátka chcete moc najednou, a nevíte, jak k tomu dojít. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jestli Ryby potřebují klid, vy potřebujete dnes studenou sprchu. Vážně si myslíte, že tímhle chováním něco vyřešíte? Malá rada. Hvězdy si to rozhodně nemyslí. V galerii najdete, čeho dalšího se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V pondělí si dejte pozor na hádku s partnerem. Vypadá to, že ani nebudete mít důvod se zlobit, prostě se jen chcete hádat. Napadá mě – komu tím prospějete? V galerii najdete dnešní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vy jste dnes jako nevyčerpatelná studnice důvodů, proč něco nejde. Když budete hledat důvod, jak něco vzdát, vždy ho najdete. Zkuste se ve svém životě soustředit na to, co se vám momentálně daří, a využijte toho. Čeho se dnes vyvarovat, na to se podívejte v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dvakrát měř, jednou řež. Dnes si dejte opravdu velký pozor na to, co ostatním říkáte a jak se k nim chováte. Karma by vám to mohla vrátit, ani se nestihnete otočit. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V partnerském vztahu to dnes opravdu skřípe, jako byste toho už oba měli plné zuby. Dejte si čas jen pro sebe, i v dlouhodobém vztahu se na sebe lidé potřebují těšit. A co čeká nezadané? Najdete to v galerii!

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Začněte nový týden s hlavou vztyčenou! Hlavně si uvědomte, že můžete ovlivnit to, jak se k věcem postavíte. A nemusíte vždy být arogantní nebo chladní. Lepší díky tomu nejste. V galerii najdete, co vás dnes ještě čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Otočte dnes věci ve svůj prospěch – půjde vám to opravdu skvěle! Dnes jste úžasným společníkem pro všechny, které potkáte. Lidé se na vás rádi obracejí se žádostí o radu, a jinak tomu nebude ani dnes. Dnešní tip najdete v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to na sousedské spory! Nemáte mezi sebou něco nevyřešeného? Naschvály jsou vtipné snad jenom ve filmech. Vás by takové chování mohlo přijít pořádně draho. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás skvělý den! Bude se vám vše dařit, vy však budete pořád nervózní a nebude s vámi řeč. Možná jen potřebujete nějaký čas pro sebe a neumíte to říct nahlas. Nikdo vám za to hlavu neutrhne, naopak. V galerii najdete dnešní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte dnes svou pozornost rodině, mají pocit, že jste hlavou úplně jinde. Chybíte jim! V partnerském vztahu si dejte pozor na hádku, nezadaní Kozorohové mají naopak šanci potkat velkou lásku. V galerii najdete, na co dalšího se dnes těšit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔ 

Měsíční horoskop na duben ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy