Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Raky čekají problémy ve vztahu, Střelce v posteli

Horoskop na dnešní den pondělí 1. listopadu:  Raci mohou očekávat problémy v partnerském vztahu, Střelci ohrozí svůj sexuální život
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Hned v pondělí nás čeká první listopadový den. Pojďte se podívat, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a koho dnes v práci zradí kolegové. Budete to právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí budete mít nečekaně méně povinností, než jste předpokládali. Využijte tento čas k dořešení rodinných záležitostí, které vám nedají spát. V galerii najdete, čeho se tento den vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud uvažujete nad svým kamarádem jako potenciálním partnerem, možná byste měli zvážit všechna pro a proti. Už delší dobu visí ve vzduchu důležité otázky. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Uvažujte nad svým životním stylem, omezte sladké nápoje a zařaďte do jídelníčku více ovoce a zeleniny. K ostatním dnes buďte vřelí a vstřícní. Dnes se vám to vyplatí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V každém dni se dá najít něco dobrého, pokud budete vždy vidět dobro v lidech kolem vás. Ačkoli vás dnes čekají možné nepříjemnosti, s takovým nastavením mysli je hravě zvládnete. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes neberte názor širší rodiny na váš život vůbec vážně. Sami víte, že se snažíte dostatečně a že se vše začíná obracet k lepšímu. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Problémy můžete očekávat v partnerském vztahu a budete mít co dělat, abyste to zvládli. Dlouhodobě jste se nesnažili cokoli změnit, teď vás to dožene. V galerii najdete tip na pondělí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Očekávali jste, že o víkendu zvládnete mnohem víc práce, teď kvůli tomu nebudete stíhat absolutně nic. Možná by bylo nejlepší si vaše úkoly sepsat a udělat si pořádek v tom, co skutečně musíte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Celková únava vašeho těla se projeví právě začátkem týdne. Dlouho budete přemýšlet, jak zvládnout vše, co jste na tyto dny slíbili. To se projeví i nervozitou doma. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V práci toho dnes budete mít až příliš, dejte si pozor, aby vás k tomu nepřemohlo ještě podzimní nachlazení. S tím se pracovní povinnosti zvládají těžce. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Někdo z kolegů v práci se vám bude snažit hodit klacky pod nohy. Včas to odhalíte a situace bude zachráněna. To však neznamená, že to nepoškodí vaše vztahy do budoucna. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Když už máte konečně chuť na trochu erotiky, váš partner bude mít úplně jiné starosti. Naučte se navzájem respektovat a sex si nevynucujte. Není to povinnost. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše plány budou dost rozdílné od toho, co nakonec zažijete v realitě. Zkuste se nechat jednou od života překvapit a dejte prostor náhodě. Vyplatí se to. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články