Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Raky čeká hledání sebelásky, Váhy prahnou po uznání

Horoskop na dnešní den pondělí 23. srpna: Raky čeká hledání sebelásky, Váhy prahnou po uznání
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Čeká nás nový pracovní týden a s ním i nové příležitosti! Následkem včerejšího úplňku budou naše myšlenky hloubavé a možná i převratné. Víte, co v pondělí 23. 8. 2021 čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny a následovat píseň svého srdce. Všechny dveře, které momentálně potřebujete, máte otevřené. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zamyslete se, zda bolest, kterou momentálně cítíte, nebyla způsobena vašimi vlastními očekáváními. Opakujte si, že vše se stalo tak, jak se stát mělo. V galerii najdete váš dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přestaňte o sobě mluvit negativně. To, co vysíláte ven, vnímá každá buňka vašeho těla. Je to energie, ze které si utváříte každý moment vašeho života. Dbejte na to, ať je v pozitivním duchu. Co dalšího váš čeká? Najdete to v galerii.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Osobnost, kterou se toužíte stát, je naprosto odlišná od toho, co si přejete v hloubi své duše. Nesnažte se nikomu zavděčit. Buďte šťastní kvůli sobě. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Poselství, které vám hvězdy opakovaně posílají, naprosto ignorujete. Včetně svého instinktu. Pokud nedůvěřujete sami sobě, nemůžete chtít po vesmíru zázraky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

To, co momentálně potřebujete, je sebeláska. Každý aspekt svého života můžete proměnit, pokud začnete především u sebe. Co vyšlete, se vám vrátí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nemusíte se smířit s tím, že každý den dřete až do morku kostí. Pracujte na tom, aby i práce byla váš koníček. Aby vám přinášela naplnění. Vnese to do vašeho života klid. V galerii najdete, co vás potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyberte si sami v sobě vnitřní mír. Neustále se za něčím honíte, udržujete se ve stresu a nenaplněném očekávání. Rozhodněte se, že budete důvěřovat životu. Pondělní tip najdete v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Očekáváte od ostatních, že vám potvrdí vaše schopnosti a znalosti. V hloubi duše ale přesně víte, co dokážete a kam se chcete ubírat. Uvědomte si svou sílu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Potřebujete změnu. Nová místa, nové lidi, nové podněty. Těšte se na vše, co vás čeká. Buďte ochotni riskovat, a tak si k sobě přitáhnete do života to nejlepší. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Žijete „až životem“. Až budu mít více peněz, až budu mít větší dům, až budu mít lepší práci, více dětí. Na co však čekáte? Nikdo neví, kolik má zde dopřáno času. Žádnou minutu svého života nevrátíte. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Je dost možné, že dnes budete v situaci, která vypadá bezvýchodně. Uvolněte se, vypusťte stres a věřte, že se vše děje pro vaše nejvyšší dobro. Řešení se ukáže. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články