Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Raci spatří nový objev, Střelce čeká velmi úspěšný den

láska, žena, Vánoce
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

První svíčka na věnci už včera zahořela a Vánoce se blíží! Pojďte se podívat, co si hvězdy přichystaly na pondělí 29. 11. 2021. Toužíte po adventním klidu, nebo jste při pondělí v plném pracovním zápřahu? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás čeká náročný den, který vás posune dál. Buďte připraveni, že ačkoli musíte teď trochu zabrat, za chvíli se vaše snaha mnohonásobně vyplatí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám dnes hvězdy přejí, buďte připraveni na změnu! Můžete klidně začít s vážným rozhovorem, na který už se připravujete celé dny. Partner bude takovému povídání otevřen. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes se v práci s nikým nehádejte! Některý z kolegů čeká na vaši chybu, na kterou rád upozorní. Vybruslíte z toho, pokud budete pokorní a čestní. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nenechte se zviklat, opravdu děláte dobře. Ať si momentálně myslíte cokoli, brzy uvidíte výsledek. V práci se vám bude dařit, nadřízený ocení snahu při těžkém úkolu. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes můžete ve vztahu pociťovat nesoulad ohledně budoucnosti. Už byste se chtěli někam posunout, ale stále nemůžete najít společnou cestu. Nevzdávejte to. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Váš nový objev vás rozhodně nenechá chladnými. Snažte se, možná právě tohle je ta spřízněná duše, na kterou celou dobu tak usilovně čekáte. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdo vám zřejmě nedá spát! Pokud jste konečně potkali někoho, kým jste fascinováni, úspěch je téměř zaručen. V práci si zkuste vyjednat dovolenou, už je toho na vás moc. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nezadané Panny by si měly tentokrát rozmyslet, kam upírají svou pozornost. Tolik toužíte po někom, kdo vám dá pocit bezpečí, že nevnímáte možná rizika. V galerii najdete váš pondělní tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vánoční nálada se vám zatím úplně vyhýbá? Netlačte se do ničeho, v čem vám není dobře. Nemáte povinnost chovat se stejně jako lidé kolem vás. Buďte sví jako vždy. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

S kolegou to bude pořádně jiskřit! Otázkou je, zda právě tohle je vztah, do kterého chcete jít. Vášeň není vždy zárukou úspěšné budoucnosti. V galerii najdete, co vám udělá při pondělku radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Bude se vám opravdu dařit! Nestrhávejte na sebe v práci však pozornost, dejte prostor i ostatním. V rámci možností si ale zkuste i odpočinout. Už je ten správný čas. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Udržujte si zkrátka to svoje, nepouštějte si do hlavy žádné negativní myšlenky. Užívejte si období, které k vám přichází. Čeká vás mnoho dobrého. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články