Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na pondělí: Raci se udobří ve vztahu, Kozorozi budou mít tajemství

Horoskop na dnešní den pondělí 12. července: Raci se udobří ve vztahu, Kozorozi budou mít tajemství
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Máme tu pondělí, začíná nám nový pracovní týden a s ním přicházejí i nové zážitky. Hvězdy jsou stále při znameních zvěrokruhu a opravdu přejí každému, kdo se rozhodl splnit si své sny. Už víte, co čeká dnes právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes pocítíte velký příval energie, který vám pomůže postavit se znovu na nohy. Vaše finanční starosti zmizí jako mávnutím proutku a vše bude v pořádku. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud máte pocit, že se ve vašem životě momentálně nic neděje, zkuste si vzpomenout na dny, kdy jste si přáli přesně to, co máte teď. Jaký pocit v sobě pěstovat? To se dozvíte v galerii.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vypadá to, že máte období zahradních oslav a grilování, což vám nedělá dobře. Pokud toužíte po samotě, nebojte se o ni říct. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

S partnerem neumíte najít společnou řeč, přestože se o to usilovně snažíte. Zkuste se zamyslet, co byste chtěli slyšet, být v jeho pozici. Pomůže vám to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Potřebujete ten život rozhýbat a trochu do toho šlápnout. Všechno bude v pořádku, vy to moc dobře víte. Jen jste si zapomněli správně přát. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ačkoli to teď můžete vidět jinak, tohle ještě není konec vašeho vztahu. Zvládnete to oba, jen jste zapomněli, pro co se milujete. V galerii najdete, co by vám mohlo pomoci.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud máte nesplněný sen, je nejvyšší čas se pustit do jeho realizace. Život je příliš krátký na přílišná „až“. Správný čas by také nemusel být nikdy. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes projevíte potřebný cit vůči vašim blízkým. Už to skoro vypadalo, že máte srdce z ledu. Nezapomeňte však: co dáte, to se vám tisíckrát vrátí. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo potěšit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pro svou rodinu děláte maximum a nečekáte nic na oplátku. Dejte si však pozor, zda tak, jak se staráte o ostatní, pečujete i o sebe. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vám opravdu přejí! Máte nejlepší možné podmínky pro změnu ve vašem životě, po které už dlouho toužíte. Neotálejte! V galerii najdete, co dalšího dnes můžete čekat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Z vás se stává ukázkový příklad! Doma je vše tak, jak má být, a i v práci jste za hvězdu. Pokud vytrváte v tomto postoji, čeká vás mnoho dobrého. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Něco před svým okolím skrýváte. Vypadá to, že vás něco trápí. Něco, o čem nemůžete mluvit. To je však pouze vaše domněnka. Je kolem vás mnoho těch, kteří vám rádi pomohou. Dnešní tip najdete v galerii.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy