Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pondělí: Raci se přestanou snažit až příliš, Lvy čeká pozvání na rande

horoskop denní
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Je tu půlka prázdnin! Jedna za námi, druhá před námi. Ještě spousta času na to splnit si, po čem toužíte. Nestyďte se ukázat, čemu věříte, o čem jste přesvědčeni. Ačkoliv vám budou druzí říkat, že něco nemůžete nebo nejste dostatečně dobří, stejně chyťte šanci za pačesy a běžte tam, kam vás srdce táhne. Co čeká v pondělí 1. 8. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Musíte se kousnout a chvíli vytrvat. Zkrátka jste za něco placení, tak plňte své povinnosti a nepřemýšlejte zbytečně nad hloupostmi. Pokud vám tenhle koncept nevyhovuje, změňte ho. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám hvězdy přejí, nenuťte se však do něčeho, co vám zkrátka není po chuti. Brzy zjistíte, že jenom věci, které děláte ze svého přesvědčení, mohou dlouhodobě fungovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

S partnerem si dejte pozor na drobné hádky, které vám dnes mohou trochu kazit dobrou náladu. Ve skutečnosti se však vyřeší důležitá věc, která to dlouhé dusno podporovala. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nevěste hlavu, i tentokrát to všechno dopadne dobře, jen to chce ještě trochu snahy. Už zanedlouho zjistíte, jak se věci mají. A možná budete docela nemile překvapeni. To však bude jen chvilkový šok. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Určete si pevné priority, jedině tak můžete v partnerském vztahu fungovat. Sami víte, že pokud jeden chce stavět dům a druhý touží po každodenních večírcích, vaše cesty se brzy rozejdou. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Občas musíte dát věcem prostor, aby se děly. Snažíte se vždy všechno vyřešit, ale zapomínáte přitom na své potřeby, které jsou nesmírně důležité. Zavazujte se jen k tomu, co vám opravdu dělá radost. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás dnes tajemný neznámý pozve na rande, neváhejte to přijmout! Jedině tak zjistíte, co vlastně ve vztahu hledáte a kde máte ještě mezery, na kterých je třeba zapracovat. Čas ukáže. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Otevřete svou mysl novým cestám a možnostem, které na vás čekají. Neseďte pořád zavření doma u počítače, prostě vyrazte ven a dejte prostor pro své potřeby a zábavu. Potřebujete to! V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se, že byste litovali, když si teď koupíte, po čem už jste dlouho toužili. Zapomínáte si dělat radost a dnes je ten den, kdy byste to měli opravdu změnit. A klidně to může být nějaký dražší kousek! V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Někdy až příliš lpíte na svých představách, které máte o ostatních. Pokud je nenaplní, ihned je odepisujete a jdete o dům dál. Takhle ale nemáte vůbec šanci vybudovat si kolem sebe blízké, se kterými navážete hluboké pouto. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud peníze vydáte, vesmír vám je vrátí obratem zpět a klidně dvojnásobně. Celý princip hojnosti funguje na přijímání i dávání. Nebojte se být velkorysí. Vrátí se vám to. Vždy však zachovávejte zdravý rozum. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pečujte o svůj zevnějšek, ať se cítíte v pohodě a projeví se to i na tom, jak působíte na ostatní. Čeká vás několik důležitých jednání, která určí, kam budete v budoucnu směřovat. Tak na to myslete! V galerii najdete, co vás potěší.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy