Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na pondělí: Panny prokážou svou štědrost, Střelci zoufale potřebují volno

Horoskop na dnešní den pondělí 14. června: Panny prokážou svou štědrost, Střelci zoufale potřebují volno
Zdroj: Pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu horoskop na pondělí 14. 6. 2021! Vykročte do nového týdne pravou nohou a těšte se na vše, co přinese. Bude toho dost! Dnes se podívejte, co čeká a nemine jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pondělí bude pro vás splněným snem. Vše se vám bude dařit, i s partnerem jste konečně naladěni na stejnou vlnu. Jen tak dál! V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, pozor na falešné přátele. Někdo k vám není upřímný, vy to však nevidíte. Mohl by tak vyzradit tajemství, které mu svěříte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čekají vás novinky! Vše, o co jste se snažili, budete mít na dosah. Věřte sami sobě a svým schopnostem. Do teď jste je až příliš podceňovali. Pondělní tip najdete v galerii.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Během dne vás sice mohou zastihnout obavy o vaše finance, pokud však nepolevíte ve svém snažení, dopadne to dobře. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor a co vás rozhodně nemine.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láká vás založení rodiny, chcete udělat další životní krok? Hvězdy vám v tom velmi přejí. Zejména v pondělí byste mohli dostat znamení, že je správný čas. Váš tip najdete v galerii.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nezáleží na tom, co vás zlomilo a zabrzdilo v osobním rozvoji. Udělejte za tím tlustou čáru a už se neotáčejte. Čeká vás něco mnohem lepšího. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, čeká vás dnes mnoho práce! Šéf na vás navalí úkoly, které budou nad vaše síly. Nebojte se to říct nebo požádat o pomoc. Jinak vám to spadne na hlavu. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny, prokažte dnes svou štědrost a pomozte těm, kteří to potřebují. Ať už je to někdo kolem vás nebo příspěvek na charitu. V galerii najdete, co za novinky vás dnes čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste si dát pozor na pusu. Dnes zřejmě řeknete něco, čím byste mohli druhému velmi ublížit. A velmi těžko byste to vraceli zpět. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Opravdu pečlivě pracujte na tom, jak na druhé působíte. Vaše sebevědomí zažilo za poslední dny značné trhliny. V obchodních jednáních by to však mohla být vaše slabost. Váš pondělní tip najdete v galerii.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Už potřebujete zasloužené volno. Nebojte se naplánovat letní dovolenou a užít si čas strávený se svými blízkými. Život není jen práce. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohům hvězdy přejí v dokončení rozdělaných úkolů. Ať už jde o nové projekty nebo domácí práce, je pravý čas vše dotáhnout do konce. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo rozčílit.GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy