Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pondělí: Kozorohům chybí peníze, Vodnářům kolabuje energie

Horoskop na dnešní den pondělí 26. dubna: Vodnářům kolabuje energie
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V pondělí 26. 4. 2021 nás čeká silná energie superúplňku, který nastane v úterý brzy ráno. Přinese mnoho změn ohledně financí, lásky i osobního rozvoje. Pojďte se s námi podívat, co si pro vás na dnešek hvězdy přichystaly a co vás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hned na začátku týdne vám dá nastávající úplněk trochu zabrat. Budete hledat klid a harmonii, kterou budete opakovaně lehce ztrácet. Pociťujete touhu trávit více času o samotě. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V pondělí budete mít trochu laškovací náladu. Nezadané Ryby budou mistři flirtu, zadaní budou vymýšlet erotický plán na večer. Nechte se unést svou představivostí a vymyslete pořádnou peprnost! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nenechte se dnes vyvést z míry a stůjte si za svým. Pokud vám kdokoliv dává nevyžádané rady, zachovejte si svůj nadhled a ubezpečte ho, že přesně víte, co máte dělat. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V práci vás čeká nelehký úkol. Pokud ho zvládnete, v budoucnu by vás mohlo čekat povýšení a vyšší finanční ohodnocení. Doma si dejte pozor na konflikty, bude vás dnes rozčilovat úplně vše. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Uvažujte nad tím, jaký přístup máte k financím a co by se dalo v této oblasti vylepšit. Dbejte na to, že peníze jsou energie, která k vám přichází přesně podle toho, jak s ní zacházíte. Proto pokud si neustále myslíte, že něco nedokážete, máte pravdu. Dnešní tip v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vám cokoliv nevyhovuje, změňte to! Vnímejte znamení, která k vám přichází, stejně tak vnímejte andělská čísla, která během dne uvidíte. Připravte se na zítřejší úplněk. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nadcházející úplněk s vámi bude pořádně mávat. Vaše emoce budou jako na houpačce. Sociální kontakt s lidmi vám bude velmi nepříjemný, naopak budete chtít trávit více času o samotě. Dejte sami sobě prostor. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Načerpejte novou sílu a pracujte na svém sebevědomí. To je to první, co z vás vyzařuje, pokud se potkáváte s novými lidmi. Nemáte důvod o sobě tolik pochybovat, jak to momentálně děláte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se znovu najít sami sebe a pořádně si máknout na tom, co v životě opravdu dokázat chcete. Někdy jsou ty nejlepší věci zároveň nejděsivější. Stojí nejvíc úsilí. Chcete je tisíckrát vzdát. Ale nakonec ten výsledek stojí za to. Pondělní tip najdete v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nedávejte dnes nikomu nevyžádané rady, ačkoliv si pořád myslíte, že o tom víte daleko víc než ten, komu radíte. Na druhou stranu, pokud je vám kdokoliv nepříjemný, zkuste přemýšlet, co vám to zrcadlí. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste zvednout zadek a trochu svůj život rozhýbat, nebuďte líní. Pořád akorát přemýšlíte, analyzujete a k čemu vám to je, pokud se pořád nic nemění? Vaše okolí toho bude mít za chvilku dost a stejně vám nikdo neporadí. V galerii najdete dnešní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pořád přemýšlíte nad penězi, ale zároveň si nepřipouštíte, že vy sami je skutečně umíte vydělat. Takovým přístupem se nikam nedostanete. Vaše okolí to už dost dlouho vidí, nedivte se pak, že se vám snaží poradit, jak by to mohlo jít lépe. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy