Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Býky zasáhne velké prozření, Lvy čeká boj o zdraví

Horoskop na dnešní den pondělí 8. listopadu: Lvy čeká boj o zdraví
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým týdnem tu máme nové příležitosti k navázání vztahu, ale i menší trable. Podívejte se, co si hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na pondělí 8. 11. 2021!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás čeká důležité jednání, které však zvládnete s přehledem. Těšit se můžete na setkání s přáteli, které vám nabídne nové pracovní možnosti. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud budou mít dnes vaši přátelé důvod k radosti, radujte se s nimi! Sdílená radost je dvojitá radost. Příště, až budete toužit po spřízněné duši, budete mít s kým sdílet štěstí vy. V galerii najdete, co vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud si v práci neuděláte ve svých úkolech pořádek, budete po zbytek týdne bojovat s velkou únavou. V partnerství se vyhněte konfliktu, nedopadl by pro vás dobře. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neustále si přejete štěstí, mít se tak dobře jako ostatní. Ale skutečně vidíte tu dřinu, která se skrývá za úspěchem vašich přátel? Jste připraveni tohle vše podstoupit? V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Před nikým nemusíte obhajovat své rozhodnutí. Záleží jen na vás, jak se v určité situaci zachováte. Vnímejte své potřeby a dejte na intuici. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Občas život nejde cestou, kterou jste předpokládali, to však ještě neznamená, že je vše ztraceno. V partnerském vztahu by vás dnes mohly zasáhnut mírné otřesy, které budou plynout z neupřímnosti. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše zdraví bude důležitější více než kdy dřív. Současná situace vás vyvádí z míry, a tak zřejmě přikročíte k nákupu vitaminu, čerstvé zeleniny a ovoce. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Měli byste umět přiznat chybu, dnes to bude pravda více než kdy dřív. Zároveň myslete na to, abyste s nikým nešli do zbytečného konfliktu, který k ničemu nebude. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu jste se moc nešetřili, a tak vám v pondělí bude chybět energie. Zkuste si věřit, že i přes vaše limity tu danou věc zvládnete. Nebudete mít problém. V galerii najdete poselství na pondělí.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Co dnes skutečně nesnesete, je hloupost. Pokud se u kolegy projeví faleš, budete skákat jako čertík z krabičky. Dnes se zkrátka zastanete všech slabých. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud trochu nezměníte své chování, budete brzy hořce litovat. Už teď máte mezilidské vztahy kolem sebe až nepřirozeně napjaté. Svět se netočí jen kolem vás, Střelci! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Lhali jste někomu v posledních dnech? Dnes by vás to mohlo přijít opravdu draho. Zkuste se soustředit na vaše chování a změnit některé své zažité stereotypy. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články