Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pondělí: Býky čekají hádky, Raky křivdy v práci

Horoskop na dnešní den pondělí 3. května: Kozorohům bude vadit samota, Váhám hvězdy přejí k velké věci
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na pondělí 3. 5. 2021. Pojďte se s námi podívat, co si pro vás hvězdy na první květnové pondělí připravily a co vás nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí vás čekají samé dobré věci, máte se na co těšit! Úkoly vám půjdou svižně od ruky, a i v partnerském vztahu to vypadá na hezké časy. Jen se nenechte napálit těmi, kteří vám budou tvrdit, že něco nejde. Dnešní tip najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nechte být vše, co už vás netěší, a vykročte pravou nohou do nového týdne! Těšit se můžete v pondělí zejména na pracovní úspěchy, které by mohly vést k příjemnému finančnímu bonusu. Co dalšího vás dnes čeká, najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pondělí přeje Beranům k tomu, aby si uklidili ve svých záležitostech. Pokud už dlouho něco odkládáte, není lepší čas než dnes to konečně posunout ke zdárnému konci. V lásce si dejte pozor na žárlivost. V galerii najdete, čeho dalšího se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si pozor na hádky s partnerem, které nepřinesou žádný výsledek. Každý z vás má na věc úplně jiný názor a vzájemně se nechápete. Komunikace dnes nepomůže, snad jen to zkrátka nechat být. Dnešní tip najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Začněte nový týden s předsevzetím, že budete více pečovat o své zdraví a starat se o sebe. Nejenom pohybem, ale i promyšlenou stravou, která dá vašemu tělu to, co potřebuje. Na co se můžete těšit, to najdete v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V pondělí vás čeká mnoho komplikací, a to zejména v práci. Připravte se na nepříjemného šéfa a pocit křivdy, který se vás bude celý den držet. Večer už by snad mohlo být lépe, zalezte brzy do postele. V galerii najdete tip na pondělí.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Otevřete se v pondělí novým možnostem a očekávejte neočekávané! Přijde k vám mnoho příležitostí, které můžete využít ke svému rozvoji. Stačí věřit, že to skutečně dokážete a máte na to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny čeká hned na začátku týdne nějaká nesnáz, mohlo by se jednat o rozpory zejména v rodinném životě. Dbejte na to, abyste měli na konci týdne čistý stůl a abyste zvládli vše tak, jak chcete. Dnešní tip najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

To jsou ale věci, vám se bude dařit, jak byste ani nedoufali! Využijte tuhle energii ke svému úspěchu a běžte štěstí naproti. Hvězdy přejí také navazování nových známostí a lásce. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to, že jste si o víkendu moc neodpočinuli, a v pondělí se hned na vás podepíše další velká únava. Bude vám tak dělat potíže zvládnout pracovní nápor, který na vás na začátku týdne čeká. V galerii najdete, co vám dnes pomůže.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Budete dnes naprosto zářit, což se podepíše na zájmu vašeho okolí. Nezadaným Střelcům tak hvězdy přejí k tomu, aby konečně potkali tu opravdovou lásku! Pak se budete divit, jak rychle vše půjde. Dnešní tip najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Asi vám dnes bude lézt trochu na nervy samota, se kterou se v posledních dnech potýkáte. Zkuste vyrazit někam na procházku, případně zavolejte svým přátelům. Uvidíte, že vás rádi uslyší. Čeho se dnes vyvarovat, to najdete v galerii.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy