Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Býky čeká vzrušující den, Lvi budou na mizině

Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým týdnem přichází nové výzvy i druhá polovina léta! Vezměte příležitosti, které s sebou přináší, do svých rukou a využijte je na maximum. Už víte, co si hvězdy přichystaly na pondělí 2. 8. 2021 právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vypadá to na velký konflikt, který s partnerem jen tak neurovnáte. Zřejmě se ve vás nahromadily potlačované emoce, které konečně dostaly průchod. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nedovolte nikomu, aby snižoval vaši hodnotu. Ačkoliv se vás dnes opravdu bude snažit někdo urazit, musíte tomu učinit přítrž hned zpočátku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Rodiče prožijí těžký den s jejich ratolestmi, ty se zřejmě dnes rozhodly, že prostě poslouchat nebudou. Nepovolte ze svých hodnot a stůjte si za svým. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes si užijete vskutku vzrušující den! Práce pro vás bude druhořadá, celý den budete myslet na večerní postelové dobrodružství. A erotické zprávy během dne na sebe nenechají dlouho čekat! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Konečně se dnes začne něco dít a vy se ve svém životě pohnete dál. Vaše velké plány se začnou zhmotňovat a uvidíte svůj cíl. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V práci to vypadá, že jdete tak trochu hlavou proti zdi. Zkuste svá rozhodnutí pečlivě uvážit a rozhodnout se, že takhle to má smysl. V galerii najdete, co vás dnes může opravdu potěšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V posledních dnech jste byli rozhazovační a teď jste téměř na mizině. Pečlivě zhodnoťte, jaké kroky můžete učinit, aby se vaše finanční situace opět zlepšila. V galerii najdete tip na pondělí.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Podobně jako Lvi. Pokuste se ušetřit na místech, kde je to možné. Peníze budete potřebovat za pár dní na důležitou věc. Případně mějte oči otevřené a koukejte po přivýdělku. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Těžce budete dnes hledat rovnováhu. Ačkoliv byste chtěli konkrétní věc vyřešit, sami už teď víte, že vaše možnosti jsou omezené. Vyčkejte ještě. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás zajímavé seznámení! Zaujme vás osoba, po které už dlouho koukáte, ale mylně jste se domnívali, že není pro vás. Mohlo by z toho být úžasné rande. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vykročte do druhé poloviny léta pravou nohou! Leží na vás zásadní rozhodnutí, které určí vás budoucí směr. Neměli byste se bát zásadních životních rozhodnutí. V galerii najdete dnešní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dbejte na své zdraví! Dlouhodobý stres je pro vaše tělo extrémní zátěž, která by se v následujících dnech projevila na vašem psychickém rozpoložení. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články