Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na pondělí: Býci mohou ztratit přátele, Panny začnou sportovat

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Už víte, co si pro vás hvězdy připravily na půlku srpna? Některá znamení zvěrokruhu ještě chtějí stihnout poslední letní dovolenou, další se naopak soustředí už jen na práci a povinnosti. Co mají hvězdy na pondělí 15. 8. 2022 právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud na to budete koukat trochu jinak, lehce zjistíte, že máte kolem sebe mnoho těch, kteří jsou ochotni vám pomoci. Tentokrát neponechte nic náhodě a pusťte se do všeho, co na vás už teď čeká. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pracovní vztahy budou dnes trochu napjaté. Nedohaduje se s kolegy zbytečně, zkrátka dnes odkývejte maximum, co můžete a ostatní nechte plavat. Názory některých nezměníte, nemusíte vždy bojovat. Dnes myslete na sebe. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci máte šanci ukázat, co se ve vás skrývá! Šéf vám svěří velký úkol, to je ono, Berani. Tohle je cesta, jak si zajistit během podzimu povýšení nebo novou perfektní pracovní nabídku. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud cítíte, že s některým ze svých přátel už zkrátka nejste na stejné vlně, dejte si od sebe chvíli pauzu. Dobré přátelství nemusí být udržováno každodenními konverzacemi. Funguje, aniž by bylo aktivně živeno. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Není nutné, abyste se dnes nutili do toho, co vám zkrátka není příjemné. Tím spíš, pokud vás protějšek dnes překvapí s poměrně divokými sexuálními představami. Vy ale toužíte spíše po klidu než orgasmu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Žádné hádky vás dnes nečekají, nemějte obavy. Probudíte se do skvělé nálady a vše budete řešit bez sebemenších starostí. Uvědomte si, co vám dělá v životě radost a následujte své instinkty. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Když budete se svými penězi lépe zacházet, také vám jich víc zbude. Kdykoliv vyděláte o pár korun více, hned víte, za co je utratit. Nebylo by přeci jen lepší vytvořit si finanční rezervu? V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud se dnes z ničeho nic pustíte do sportovních aktivit, budete večer pěkně skuhrat nad namoženými svaly. Vy ale moc dobře víte, že trocha pohybu vám bude jen ku prospěchu, ačkoliv to tělo musíte zkrátka jen rozhýbat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Běžte dnes brzy spát. Pokud budete pracovat do pozdních ranních hodin, budete další den naprosto vyřízení. Přitom právě teď k vám přichází perfektní příležitost, jak mnohé změnit. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste si udělat pořádek ve svých financích, takhle nic neušetříte. Pokud toužíte ještě stihnout pár dní na dovolené, vyvarujte se nevýhodných půjček. Pokud to nejde, tak to zkrátka nejde. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Je čas začít se sebou něco dělat, Střelci. Poslední dobou žijete dost nezdravým způsobem života a sami víte, že vám to tělo už dávno dává najevo. Možná se vám moc nechce, ale jednou byste litovali. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes si dopřejte nějakou tu romantiku a klidně svého partnera pozvěte na dobrou večeři! Pokud se budete mít od rána na co těšit, hned vám ten pracovní den lépe uteče. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy