Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Blíženci se posunou ve svém životě, Panny mají velkou šanci na změnu

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co vás čeká v pondělí 27. 9. 2021! Ti, co si vzali volno a užívají si tak prodloužený víkend, udělali jedině dobře. V tomto týdnu nás překvapí nával emocí a bude nám ubírat energii. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ti z vás, kteří si prodloužili víkend, načerpají potřebné síly. Přichází k vám vytoužená změna, která vám otočí život vzhůru nohama. Buďte připraveni. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si pozor, jak se chováte k ostatním. Karma by vám to vrátila jako bumerang. Nezadaní mají velkou šanci, že dnes potkají svého vytouženého partnera. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pondělní večer věnujte svému partnerovi. Vzpomeňte si, kdy jste se spolu naposledy zasmáli. Pokud nevíte, okamžitě to napravte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše nálada se dnes oproti včerejší naprosto obrátí! Užívejte si, že konečně máte energii zvládnout vše, co potřebujete. Hledejte způsob, jak zvýšit své příjmy. V galerii najdete tip na pondělí.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Udělejte maximum pro to, abyste se mohli ve svém životě posunout. Manifestace je skvělý prostředek, ale nezapomínejte na aktivitu. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes by se u vás mohla objevit nečekaná návštěva. Nebuďte nepříjemní a připravte malé pohoštění. Nakonec se to ukáže jako hezký večer. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Naslouchejte svému srdci, to vás dobře povede. Upusťte uzdu své fantazii a přejte si mnohem víc, než jste si kdy chtěli dovolit. Vyplatí se to! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte velkou šanci na změnu. To, co vás do teď trápilo, se jako zázrakem změní. Stačí, když budete otevřeni netradičnímu řešení. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Probuďte v sobě vaši pověstnou sílu. Na celý svět se mračíte a rochníte se ve svém přesvědčení o strašném životě. A vážně vám to pomáhá? V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rodina pro vás bude důležitější více než kdy dřív. Dovolte si cítit lásku a podporu. Zasloužíte si, abyste ve svém životě konečně našli pevné místo. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

To, po čem jste vždy toužili, se konečně začíná dít. Dovolte si přijmout všechny dary vesmíru, které vám posílá. Neodmítejte je, nemusely by se opakovat. V galerii najdete tip na dnešek.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vstoupí vám do cesty nový člověk, který by mohl znamenat velký obrat ve vašem životě. Buď vám ukáže, co vám v životě chybí, a nebo naopak to, po čem toužíte. V galerii najdete, na co se dnes připravit.

Související články

Další články