Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Blížence čeká hotové peklo, Štíry zradí jejich zdraví

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V tomto týdnu náš čeká úplněk v Rybách. Už od začátku mohou tak znamení zvěrokruhu pociťovat smíšené pocity ohledně vlastní sebehodnoty. Už víte, co čeká právě vás v pondělí 20. 9. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Cokoli si přejete, je vám už teď na blízku. Potřebujete se otevřít i jiným možnostem, které se vám zpočátku nebudou zdát tak skvělé. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pusťte se do všeho s odvahou, začátek týdne pro vás bude opravdu úspěšný. V práci byste mohli být povýšeni, v partnerském vztahu urovnáte všechny neshody. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

S blížícím se úplňkem můžete pociťovat mírnou nervozitu, kterou hravě rozpustíte prostřednictvím meditace. Večer bude s partnerem skutečně romantický! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neumíte vypnout, a tak stále ve své hlavě pracujete, jinak tomu nebylo ani o víkendu. To může vést k tomu, že budete už v pondělí opravdu unavení. V galerii najdete váš dnešní tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pro vás, kteří pracujete z domova, bude dnešek absolutní peklo. Nesoustředěnost, už ráno se nezvednete skoro z postele a káva žádným životabudičem nebude. V galerii najdete, co vám pomůže.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Může se stát, že svým pocitům absolutně nerozumíte. Budete se tak hádat s partnerem, v rodině otevřete ožehavé téma a ještě přidáte hádku s kolegy. V galerii najdete, co to pro vás znamená.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům dnešek přeje v lásce. Najdete svou spřízněnou duši a započnete jedno velké dobrodružství. Buďte připraveni na pořádnou jízdu! V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vraťte se k rituálům, které vám dříve dělaly dobře. Čtěte dobré knihy, pijte dobré čaje a poslouchejte naučné podcasty. Potřebujete si přestat stěžovat na to, že je vše špatně. V galerii najdete pondělní tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V pondělí vás čeká v práci náročný úkol. Záleží jen na vás, jak se k němu postavíte a zda ho zvládnete s úspěchem. Můžete očekávat také velké životní překvapení. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na vaše zdraví, nachlazení by vás mohlo poslat na několik dní do postele. Smiřte se s tím, že je léto nenávratně pryč, a teple se oblékejte. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hádka s partnerem bude na spadnutí. Máte mezi sebou nevyřešené záležitosti, které se dnes přihlásí o slovo. Pokuste se vše zvládnout s klidem. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Na výčitky dnes budete skutečnými experty. To, co by jinému nepřišlo na mysl, vás napadne v třikrát větší intenzitě. Zkuste počítat do deseti, než něco řeknete. Dnes by vám to mohlo pomoci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články