Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na pondělí: Berany čeká vášnivá noc, Panny zraní své nejbližší

Zdroj: pinterest
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým týdnem přicházejí i nové příležitosti! Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly a co vás čeká právě v pondělí 11. 10. 2021. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí zahájíte pracovní týden s úsměvem! Vše vám půjde od ruky a i v partnerském vztahu bude vše zalité sluncem. Těšte se z nastalé situace! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

I ta nejtěžší situace, která vypadá nereálně, se vyřeší. Měli byste s vaším protějškem probrat fungování domácnosti. Nevypadá to, že se na této věci v posledních dnech shodnete. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čeká vás vášnivé pondělí! S partnerem budete naladěni na jednu vlnu a vše půjde jako po másle. Zkuste pořídit cestou z práce nějaké neobvyklé hračky a hned je s partnerem vyzkoušejte! V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte kolem sebe doslova nepřístupnou energii. Ačkoliv vnitřně prahnete po lásce, dáváte najevo, že o ni vlastně nestojíte. Zkuste si sami ujasnit, co vlastně chcete. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Konečně se vše otočí a nastane období klidu a harmonie. Problémy, které jste museli řešit, už nebudou nadále na pořadu dne. Na co sáhnete, to se vám bude dařit. V galerii najdete váš tip na pondělí.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čeká vás úspěch zejména v oblasti kariéry. Pokud toužíte po povýšení, tento den k němu uděláte významné kroky. Změní se okruh přátel, zjistíte, kdo je vám skutečně blízký. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo překvapit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud nikdy neuděláte ten odvážný krok, nemáte ani šanci zjistit, co by na vás čekalo. Buďte sebevědomí a uvěřte, že na to máte. Jedině tak se posunete zase o kus dál. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo rozčílit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neplýtvejte dnes ostrými slovy, mohlo by vás to šeredně mrzet. Autoritu si nezískáte, pokud na ostatní budete hrubší nebo arogantnější. Lidé chtějí vůdce, hlavně v práci. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pracujte dnes až do roztrhání těla! Opravdu se vám to vyplatí. Ačkoliv máte tendenci vše vzdát a nevidíte světlo na konci tunelu, právě teď musíte zabrat úplně nejvíc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše síla bude dnes na vzestupu. Pokud ve svém životě toužíte po zásadní změně, je na ni nejvyšší čas. Bezdětní by mohli zatoužit po potomkovi. Má ale partner stejný názor? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pracujte na své finanční stabilitě, jste ji na dosah. Paradoxně jste potřebovali dostat od života pořádně naloženo, abyste se odvážili myslet mimo svou komfortní zónu. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte svědomití a svou práci několikrát překontrolujte. Právě dnes byste totiž mohli udělat fatální chybu, za kterou dlouho ponesete následky. V galerii najdete, čím vás dnes hvězdy překvapí.

Související články

Další články