Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Denní horoskop na pondělí: Berany čeká mnoho změn, Blíženci budou prahnout po romantice

Horoskop na dnešní den pondělí 13. září: Berany čeká mnoho změn
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se na horoskop na pondělí 13. 9. 2021! Co si pro vás hvězdy připravily a co vás dnes nemine? Dozvíte se v našem dnešním přehledu pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Uvažovali jste někdy nad tím, jak terapeutické může být psát si deník? Zkuste své myšlenky převést na papír. Může vám to hodně napovědět, zejména v pracovních záležitostech. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neignorujte projevy vašeho těla, zdraví by pro vás mělo být důležité. A to nejen fyzické, ale psychické. Nenechte si namluvit, že psychologové jsou pro blázny. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Už brzy vás čeká mnoho změn. Teď vám to ještě nepřijde, ale energie vesmíru proudí přímo k vám. Podzim vám dává jedinečnou příležitost. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pozor na nevěru, a to zejména z partnerovy strany. Váš vztah začíná skřípat, ačkoliv jste si do teď mysleli, že je vše v nejlepším pořádku. Váš nezájem má však důsledek. V galerii najdete dnešní tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Romantika pro vás dnes bude opravdu důležitá. Pokud tak partner večer opomene přichystat pořádné překvapení, jste připraveni vyvolat hádku. Ale stojí to vážně za to? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Kolegové vám dnes nabídnou pomocnou ruku. Bude to pro vás záchranné lano ve velkém projektu, na kterém závisí celá vaše kariéra. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes sami sebe přesvědčíte, že rozhodnutí, které jste udělali v posledních dnech, bylo opravdu správné. Je to potvrzení, které jste hledali celou dobu. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Možná to bude ve vašem vztahu dnes trochu napjaté. Vyvarujte se toho, abyste se s partnerem pohádali na veřejnosti. Měli byste svědky, o které nestojíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pozor na vaše domněnky. Nesuďte dnes příliš rychle, mýlili byste se. Naopak vyjádřete svému okolí pochopení, dostane vás to dál než povýšený postoj. V galerii najdete, co vás dnes čeká a nemine!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V pracovních záležitostech vás čeká mnoho nového! Pokud dlouho usilujete o povýšení či zvýšení mzdy, dnes by se vám mohlo opravdu zadařit. V galerii najdete váš tip na pondělí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ačkoliv je teprve pondělí, přemůže vás obrovská únava. Psychická zátěž, které jste čelili v posledních dnech, se přihlásí o slovo. V galerii najdete, čeho se v této situaci rozhodně vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Lhaní by vás dnes přišlo opravdu draho. Zkuste být upřímní a všechny záležitosti vyřešíte daleko snadněji. Vypořádejte se se strachem z budoucnosti. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy