Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pondělí: Beranům nabízí život obrovskou příležitost, Váhy prozřou

žena, pampeliška
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nový týden nám už začíná ve vládě s Blíženci. Toto znamení přinese touhu po úspěchu a zároveň určitou zmatenost ve výběru životního směru. Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly právě na pondělí 23. května 2022.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V pondělí získáte v práci velkou příležitost k růstu, která se ukáže jako naprosto přelomová. Neutíkejte z boje, nikdo netvrdil, že to bude lehké. Jisté však je, že to bude stát za to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nevěřte tomu, kdo vám dnes bude nabízet pomocnou ruku, nebude to myslet upřímně. Dejte na svou intuici, dobře vás povede. Pokud od začátku cítíte, že je něco špatně, dost pravděpodobně to tak skutečně bude. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Život vám nabízí příležitosti a vy se stále jen bojíte, že to nedopadne dobře. I negativní myšlenky mají svůj účinek, dejte si tak pozor, co svou energií do vesmíru vysíláte. Je to jen o tom, jak se k tomu postavíte. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte šanci rozjet svůj úspěšný projekt, kterým půjdete na ruku všemu, co jste si kdy přáli. Musíte ale dobře promyslet, co je vaše osobní touha a co snaha zavděčit se ostatním. Dnes to nebude tak úplně evidentní. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Podceňujete péči o sebe i své tělo, udělejte si na sebe čas. Slunce je právě ve vašem znamení, což vám dává velkou příležitost k růstu a sebepoznání. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Stůjte si za svým názorem a nenechte druhé, aby vám neustále mluvili do života. Pokud se zařídíte podle nich, možná je uděláte šťastné, ale skutečně tím potěšíte i sebe? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes zjistíte, že vaše práce zoufale potřebuje lepší organizaci. Nemůžete vše nosit v hlavě a spoléhat se na to, že nezapomenete. Pořiďte si nový diář nebo využijte chytrou aplikaci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Všechno vám neprojde, dnes určitě ne. Chovejte se k druhým tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám, a zároveň striktně dodržujte své morální zásady. Dnes vás čeká pořádné pokušení. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Stále dokola řešíte tu samou věc a divíte se, že jste se nikam neposunuli. Pokud ale vidíte, že jedno řešení nefunguje, je na čase k tomu přistoupit úplně jinak a začít to řešit od podlahy! V galerii najdete, na co se zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ukažte vděčnost. Ačkoliv byste jistě našli něco, na co si chcete postěžovat, ve skutečnosti máte mnohem víc než spoustu lidí kolem vás. A to je třeba si v těžkých časech připomínat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Partner se vám neustále snaží něco naznačit, vy ale jako byste neposlouchali. Ačkoliv vám to může připadat nedůležité, časem byste mohli krutě litovat, že jste to neřešili už dřív. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zaměřte se na svůj osobní rozvoj a poznání sebe sama. Jedině tak zjistíte své hranice a směr, kterým se chcete vydat. Občas se člověk musí ztratit, aby se znovu našel. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy